28 фестиваль моди Kyiv Fashion

Субота, 31 Січня, 2015

Фестиваль моди

5-7 лютого 2015 в Києві відбудеться головний професійний захід і центральний 2b2 майданчик української фешн-індустрії. Мова йде про 28 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion, де будуть презентовані найцікавіші новинки світу моди.

Експозиція фестивалю представить широкий асортимент товарів різних категорій у відповідності з основними тематичними секторами:

• «Київ Експо Стиль»

• «Салон шкіри та хутра»

• «Салон білизни»

• «Київ Текстиль»

• «Kyiv Fashion Kids»

• «Купуй Fashion Бізнес»

• «Handmaвe Fashion»

• «Eco & Ethno Fashion»

Бізнес-програма виставки буде сконцентрована на питаннях ведення та розвитку бізнесу в Україні в нинішній економічній ситуації, а також про варіанти виходу українських фірм на ринки одягу Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Білорусі.

Серед запланованих бізнес-заходів виставки:

Презентації проекту «Вихід українських компаній на європейські ринки одягу за допомогою виставкових заходів»

Лекція: «Високі технології, глибинна етніка і спорт в основі трендообразованія – 2016»

Майстер-клас: «Як збільшити продажі в нестабільний період за допомогою мережі Інтернет?»

Майстер-клас «Як підвищити рівень продажів у роздрібних магазинах: способи, варіанти, тенденції»

Майстер-клас «Як змусити ваш Інтернет-магазин продавати або Чому він може стати прибутковіше торгової точки?»

Семінар «Fashion-дизайнер: шляхи становлення та реалізації в сучасному світі. Усе про професію Дизайнер в Україні: міфи та реальність.

В оновленому форматі відбудеться ІІI Всеукраїнський конкурс на найкращі зразки шкільної форми «Шкільна країна – Україна».

Головним акцентом стане інтерпретація елементів українського національного одягу в офіційному стилі одягу для школярів.

Ще одним унікальним і особливо актуальним іміджевим проектом стане Fashion Globus Ukraine. Вперше більше 60 українських дизайнерів з усіх регіонів країни продемонструють різноманітність своїх колекцій. Дизайнерське мистецтво виступить надихаючим і об’єднуючим фактором для побудови загальної економічної стратегії розвитку модної індустрії. У підсумку 18 кращих дизайнерів представлять Україну на New York Fashion week, розробивши спільну колекцію «Найулюбленіша», як символ єдиної країни.

Церемонія офіційного відкриття Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion 2015 відбудеться 5 лютого в 11:00. Місце проведення: КиївЕкспоПлаза, Київ, вул. Салютна, 2-Б.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Лучшая брендовая одежда ждет вас в Интернет-магазине My Fashion! Покупайте худи, регланы и кофты с интересными принтами!

blog comments powered by Disqus