Африканський Новий рік: екзотичний декор

Вівторок, 16 Грудня, 2014

Африканські фігурки

Існують різні підходи до декорування ялинки на Новий рік. Найчастіше «під руку» потрапляють ялинкові прикраси з родинної «колекції», тому ялинка виходить увішана барвистими іграшками з різних епох. Але дехто любить вбирати деревце стильно: чи то в одній кольоровій гамі, чи то в одному стилі (наприклад, використовуючи тільки вінтажні іграшки або тільки паперові). Ну а хтось щороку прикрашає новорічну ялинку етноприкрасами з різних країн. Для поціновувачів етніки пропонуємо огляд цікавих новорічних прикрас в африканському стилі!

1. Африканські фігурки. Дуже часто під словосполученням «африканська статуетка» мають на увазі лялечку з чорним обличчям, розділеним навпіл білою смужкою. Така фігурка може бути і ялинковою прикрасою, і статуеткою, що прикрасить приміщення. Виготовити цю екзотичну прикрасу ви можете з будь-яких підручних матеріалів, але окрасою, звісно, буде бісерне плетиво.

Бісерні кулі

2. Бісерні кулі. Тут вся магія – в пістрявому орнаменті і вмінні гарно обплести бісером заготовку у вигляді кулі. На нашому сайті є подібний майстер-клас – зі створення бісерної писанки. Зверніть увагу, що у випадку ялинкової прикраси бісером можна виконати не тільки саму прикрасу, а й її підвіску.

Ялинка з бісеру

3. Ялинка з бісеру. Це вже стилізована іграшка. Адже у рамках традиційної зеленої ялинки ми бачимо різнокольорове «начиння», що відповідає африканським етномотивам. Якщо ви хочете навчитися робити автентичні африканські іграшки, ось тут http://www.yana.kiev.ua/country-91-yuar.html замовляйте тур до Південної Африканської Республіки та рушайте на відпочинок!

Мандали

4. Африканська мандала. Звісно, і тут потрібна пістрявість. А ще, міцні нитки (типу Ірису) та кільце-основа, всередині якого ви будете плести мандалу. Ну а далі – справа досвіду: треба зробити щільне переплетіння у рамках кільця.

Африканська зірка

5. Африканська зірка. Це теж стилізована прикраса. Подібну зірку ви можете зробити у традиціях будь-якої країни. Для цього просто декоруйте дерев’яну чи картонну заготовку народним орнаментом! Його можна нанести пензликом чи методом декупажу.

Африканські мотанки

6. Африканські мотанки. Ну а як ще назвати цих лялечок з цікавими головними уборами? Дивіться, як вони схожі на українські мотанки! У цих ляльок є підвіски, тож їх можна повісити і на стіні, і на ялинці.

Фото з сайтів: africa-shop24.com, mastandfalls.com, christmaswow.com, ebay.com, zazzle.com.au, pinterest.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus