Акція для дітей переселенців!

Середа, 11 Лютого, 2015

Дитяче взуття

Останнім часом в Україні стало з’являтися все більше корисних ініціатив. Стільки, щоб певною мірою перекрити потік негативу і вселити віру у настання довгоочікуваного миру! Одні волонтери допомагають реабілітовуватися пораненим солдатам, інші збирають речі і продукти для вимушених переселенців з Криму та східних областей, ще хтось возить малят біженців на відпочинок до Карпат. Ще одна цікава ініціатива скерована на забезпечення дітей переселенців взуттям! Цього разу, акцію проводить громадська ініціатива КримSOS.

Ви можете допомогти діткам двома шляхами:

1) або про спонсорувати купівлю взуття (хоча би однієї пари);

2) або передати інформацію родинам переселенців, адже завдяки цій акції вони зможуть отримати чобітки для малят.

«КримSOS запускає акцію для діток-переселенців під назвою «Подаруй дитині взуття!» – розповідають волонтери на своїй сторінці у мережі Фейсбук. – Якщо у Вас є дитина і вона потребує взуття, приймайте участь у цій акції».

Для цього потрібно:

- Попросити дитину намалювати, що для неї означає «Щастя»;

- Сфотографувати дитину з цим малюнком (або прийти до київського офісу КримSOS, і волонтери сфотографують вас) і надіслати на пошту help@krymsos.com з назвою акції в темі листа;

- Організатори зберуть всі малюнки діток-переселенців в альбом «Подаруй дитині взуття» на сайті КримSOS, і небайдужі люди зможуть обміняти пару взуття для дитини на її малюнок.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте до КримSOS: (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97.

Волонтером у цій акції може стати будь-хто, виділивши кількасот гривень для придбання дитячого взуття. Ми ж, зі свого боку, радимо вам звернути увагу на українських виробників взуття: купуючи його, ви підтримаєте економіку нашої держави!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Для поддержания своей красоты заказывайте наращивание ресниц на дому у опытных мастериц этого дела!

blog comments powered by Disqus