Акція: виграй блокнот ручної роботи!

Четвер, 23 Червня, 2011

Чарівний блокнот від Ole-look-Ole може стати твоїм!

Блокнот ручної роботи "Золотий шелест"

«Золотий шелест»  – так гарно назвали цей блокнот майстрині Ole-look-Ole з Дніпропетровська. Його обкладинка огорнута поролоном та обтягнута тканиною, тож цей витвір дуже приємно тримати у руках. Всередині блокнота – цілих сто аркушів канцелярського паперу. Також майстрині зробили для нього коптську палітурку та вручну сплели каптал. Формат блокнота – А6.

Блокнот з іншого боку

Для того, щоб стати учасником розіграшу блокнота «Золотий шелест», треба виконати умови акції:

1) Розмістіть на своїй сторінці у будь-якій соціальній мережі картинку з блокнотом, додавши до неї посилання на розіграш (http://made-in-ukraine.info/aktsiya-vygray-bloknot-ruchnoyi-roboty/).

2) У коментарях до цього запису залиште лінк на ваш запис.

3) Зачекайте, поки ми надамо вам номер учасника розіграшу. Більше посилань (у різних соцмережах) = більше шансів виграти .

4) Підсумки акції підіб’є генератор випадкових чисел, визначивши одного переможця. Ми надішлемо блокнот переможцю поштою (або передамо особисто у Києві).

Акція триває з 23.06.11. до 07.07.11. Розіграш відбудеться на сайті Made In Ukraine 7 липня о 19:00.

Якщо не хочете чекати до кінця розіграшу, можете обрати блокнот від Ole-look-Ole просто зараз :) Ручні блокноти на всі смаки можна роздивитися та придбати ось тут: http://ole-look-ole.livejournal.com Зв’язатися з майстринями можна за електронною адресою Ole-l-Ole(песик)yandex.ua

Важливо: якщо у вас не виходить залишити коментар під цим записом, надішліть ваш лінк адміністратору сайту на адресу madeinukraineinfo(песик)gmail.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Интересуетесь рыбалкой, но не знаете, где лучше ловить рыбу в Киеве? Тогда отчеты о рыбалке – то, что вам нужно! Отчеты о рыбалке – полезные статьи о ловле рыбы.

Метки:

blog comments powered by Disqus