Арсенал Ідей 2015: творчість

Субота, 30 Травня, 2015

Картонний стенд

31 травня – останній день проведення надзвичайно цікавого дитячого фестивалю Арсенал Ідей у Києві. Якщо ви ще не встигли відвідати це дійство – обов’язково заплануйте на неділю візит до Мистецького Арсеналу! Купити своє улюблене спорядження для дайвінгу на сайті http://zamisto.com.ua/snaryazhenie-dlya-dajvinga ви встигнете, адже там на вас чекає гарний сервіс і швидка доставка. А от чекати на наступний Арсенал Ідей доведеться довгенько, тож не гайте час! Подивіться, які цікаві творчі куточки можна побачити на фестивалі.

Загалом, Арсенал Ідей об’єднав різноманітні активності для дітей різних вікових категорій. Для найменших там є картонні будиночки та простенькі розфарбовки, для більш старших – конструктори і дерев’яні коники, ну а для найстарших дітлахів – робототехніка і програмування.

Картонні декорації від Маминої Мануфактури

Картон на фестивалі надзвичайно популярний. Ним оформлено і стенд столичного Музею іграшки (який ви бачите на першому фото до цієї публікації), і різні забави для малят, і окремий ігровий майданчик. Мамина Мануфактура – так називається проект, який презентує тут картонний корабель, будиночок, коника-качалку і багато іншого. Такий коник, зроблений з багатьох шарів картону, коштує недешево – біля 1 тис. грн. Проте безкоштовно покататися на ньому на фестивалі – ще те задоволення :)

Стенд Музею Тичини

На Арсеналі Ідей багатсько стендів від музеїв з різних міст України. Легендарний Музей-квартира Павла Тичини, що у самому центрі столиці, показує тут інтерактивний стенд з альбомом віршів поета, біля яких малечі пропонують малювати поетичні рядки.

Вишитий портрет Павла Тичини

Привезли представники музею і знаменитий вишитий портрет Павла Тичини, про який ми колись писали у своєму огляді.

Пазли від Музею Гончара

Музей Івана Гончара приємно здивував і дорослих, і малих. Мало того, що на цьому стенді можна було погратися дерев’яними забавками і свищиками, так ще й велетенські пазли всім охочим пропонували складати! Пазли розташовували на килимках, а зображення на них були репродукціями витворів з музейних фондів.

Театральні костюми

Музей театрального та кіномистецтва України потішив поціновувачів шиття та моди. Тут показали вишукане вбрання акторів, яке можна було роздивитися з усіх сторін.

Штампи з картоплі

Багато хто відзначив і нестандартний творчий куточок, де пропонувалося малювати штампами, зробленими з картоплі. Кожну бульбу розрізали навпіл, і на зрізі робили різаком орнамент. Потім вмочували цю поверхню у фарбу і міцно притискали до паперу. Виходило несподівано гарно і яскраво!

Якщо ви хочете побачити все це на власні очі, неодмінно завітайте до Мистецького Арсеналу на Арсенал Ідей 2015!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus