Арт-книги: від одягу до 3D

Середа, 20 Травня, 2015

Книга Українська жінка

Настав час поговорити про щось прекрасне, творче і дуже надихаюче. А саме, про арт-книги (арт-буки), створені українськими митцями! Ці гарненькі творчі створіння ми побачили на Книжковому Арсеналі 2015, що нещодавно закінчився у Києві. Звісно, на заході книжок вистачало: відвідувачі накупили багатсько примірників дитячої літератури, художньої, спеціальної і навіть журналів. Проте арт-книги – справа геть інша. Вони випромінюють естетику, тому ніколи не набридають і з року в рік стають все більш цінні. Розглянемо декілька з них!

1. Книга Українська жінка. Як бачите, це творіння – вирізана з цупкого картону жінка у хустці та простому вбранні. Проте її фартух не звичайний, а літературний! Замість квіточок, орнамент фартуху складається з віршів! І це не дивно, адже наші пращури вважали, що фартух символізує жіночу мудрість. Частина елементів у цій книзі рухома, що надає виробу ще більшої інтерактивності.

3D-книга

2. 3D-книга. Дивовижна чорна книга не має жодної букси чи рядку тексту. Натомість, у неї є шість промінців, і між кожною парою з них відкривається цікавий об’ємний «малюнок». Уявляєте, скільки це роботи? :)

Книга-шафа

3. Книга-шафа. Надзвичайно миле створіння! Тут обкладинка книги – це стіни кімнати, а сторінки – одяг, що висить на вішалках у шафі. Дуже оригінальна ідея і чудове втілення! Схоже, елементи кімнати зроблені з ілюстрацій, вирізаних з книг і журналів.

Книга-ілюстрація

4. Книга-ілюстрація. Це книжка Олександра Бригінця – поета, більш знаного, як політик :) На кожній сторінці намальовані ілюстрації (здається, тушшю – хто знається, виправте, якщо це не так ;) ), а сама книга зроблена з картону.

Книга з нитковим орнаментом

5. Книга з нитковим орнаментом. Подивіться, яке цікаве оформлення сторінок! Цей збірний поезії – просто витвір мистецтва, адже його оздоблено за допомогою ниткових трафаретів і фарби! Монохромність лише підкреслює унікальність роботи.

Ну а загалом, на Мистецькому Арсеналі було багато цікавих і творчих штуковин з паперу. Наприклад, ось такий книжковий герой з гофрокартону оселився прямо на виставковій стіні :)

Книжковий герой

А періодику на Арсеналі рекламували за допомогою сукні з журнальних сторінок.

Сукня з журналів

Ну що, яка з арт-книг вам сподобалася більше? Чи робили ви коли-небудь щось подібне? Розкажіть нам у коментарях і покажіть фото! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Збираючись на семейный отдых 2015 разом з дітьми, обов’язково прочитайте, що треба взяти з собою в аптечці! Ці знання зайвими не будуть!

  • https://sunnyfelt.wordpress.com/ Olena Zolotaryova

    3-D книга сподобалась найбільше )))

blog comments powered by Disqus