Арт-програми для дітей і дорослих у Києві

Середа, 17 Грудня, 2014

Сучасна скульптура Метелик. Автор - Максим Демченко з Харкова

Школа сучасного мистецтва оголошує набір учасників на курси для широкої аудиторії. Сучасне мистецтво, як інструмент «розширення» свідомості – так називатиметься курс для дорослих, що триватиме з другої половини січня по травень 2015 року. Заняття відбуватимуться по суботах.

Після закінчення чотиримісячного курсу лекцій для охочих закріпити знання в побаченому, школа організовує арт-тури. Перший пункт призначення – найбільший і найпрестижніший форум – Венеційське бієнале сучасного мистецтва (травень 2015).

Аудиторія: любителі сучасного мистецтва.

«Сучасне мистецтво особливим чином налаштовує наш мозок і дає захопливий, небанальний погляд на речі, – кажуть організатори. – Невимушено, неформально будуть відбуватися лекції та бесіди про мистецтво. Мета – не просто зорієнтувати вас в поле ідей, проблем, трендів сучасного мистецтва, але занурити в приємну атмосферу і розширити коло спілкування. Познайомити з відомими представниками художнього середовища – художниками та кураторами».

Також до пізнання мистецтва запродують і дітей від 11 років. Для них створено курс «Сучасне мистецтво для дітей». Він триватиме з січня по травень 2015 року, заняття – по суботах, з 12.00 до 15.00. Це буде 40-хвилинна лекція і практичне заняття, яке триватиме 2 години.

«Школа сучасного мистецтва пропонує дати імпульс до розуміння сучасного мистецтва і розвинути механізми його сприйняття з підліткового віку – часу формування творчої особистості, – кажуть організатори. – Прищепити смак до сучасного мистецтва, як до особливого способу мислення, особливої естетики. Навчити дитину думати і бачити творчо і нестандартно допоможуть наші лекції та практичні заняття: адаптована історія сучасного мистецтва, живопис, фотографія, інсталяція, відео-арт, медіа-арт». Слухачам буде цікаво дізнатися про сучасні матеріали та засоби для мистецтва. Серед них останнім часом часто використовується широкоформатна печать sens-print.com/services/large-format-printing високої якості, за допомогою якої можна зобразити будь-яку творчу ідею!

Якщо ви хочете записатися на курси сучасного мистецтва, заздалегідь зв’яжіться з організаторами навчання! Телефон для довідок: (097) 825-16-75, Вікторія Бурлака

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus