BabyExpo 2015: умови для учасників

Четвер, 12 Лютого, 2015

Іграшки

Нещодавно ми писали про те, що з 17 по 20 березня у Києві відбудеться довгоочікувана подія – виставка дитячих товарів під назвою BabyExpo. Ви можете відвідати цей захід, як гість, а можете й запропонувати відвідувачам свої товари дитячої категорії! Це може бути дитячий одяг, різноманітні пінетки чи головні убори. Якщо ви хочете взяти участь у виставці, почитайте умови, які ми подаємо у цій публікації!

Види та умови участі

Для участі у Форумі BABY Expo необхідно представити Організатору заповнену форму заявки будь-яким зручним способом (факсом або електронною поштою). Заповнити заявку можна прямо на сайті організаторів babyexpo.ua. Після отримання заявки, з вами зв’яжуться організатори і нададуть план експозиції для вибору місця розташування вашого стенду. Після узгодження всіх питань, будуть підготовлені Договір на участь у виставці та рахунок для оплати.

Увага! Місце резервується за експонентом тільки після отримання оплати за участь у виставці. Разом із заявкою експонент зобов’язується надати організатору копії сертифікатів відповідності і гігієнічний висновок на продукцію, яка буде представлена на виставці.

Роздрібна торгівля продукцією зі стендів всередині павільйону під час роботи виставки заборонена. Якщо ваша компанія орієнтована на кінцевого споживача, ви можете зарезервувати площу на Торговому майданчику (це окреме місце для продажів на виставці).

Залежно від цілей, а також від ваших фінансових можливостей, Ви можете вибрати відповідну форму участі. Існує три основних форми участі:

- участь на стенді

- участь на відкритій площі

- заочна участь

Також для вас доступні: послуги з реклами та просування. «Вони покликані підсилити маркетинговий ефект від участі у виставці та надати додаткові можливості для просування на ринку. Ми пропонуємо максимально використати комерційний потенціал провідної виставки українського ринку і створити образ «сильної марки», – заявляють організатори заходу.

Виставка BabyExpo 2015 відбудеться у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній: Київ, Броварський проспект, 15.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті www.babytoys.ua/ ви прямо зараз можете купити найкращі товари для дітей: іграшки, книги, товари для школи та багато іншого!

blog comments powered by Disqus