Бампер для айфона: цікаві ідеї

Понеділок, 12 Жовтня, 2015

Бампер Зайчик

Рукоділля – сувора штука: навіть у вік цифрових технологій нам хочеться творити і прикрашати своє життя рукотворними дрібницями :) Тому розписані вручну ноутбуки, інкрустовані мобільні телефони та фотоапарати, дбайливо загорнути у плетені гачком чохли – не рідкість. Є й ще одна деталь, яку можна декорувати самостійно – бампер для айфона. Ця бокова частина гаджета хоч і дрібна, зате дуже показова, тому творче оформлення бампера суттєво покращить зовнішній вигляд вашого улюбленого «переговорного пристрою»!

Звісно, найпростіший спосіб прикрасити свій гаджет – це купити бампер для iphone 6 в одному з українських онлайн-магазинів. Металевий або усіяний стразами бампер даруватиме айфону особливий шарм. Але з іншого боку, можна й присвятити своєму гаджету пару вечорів і повністю оновити його вигляд самотужки. Цікавими ідеями для оформлення бамперів ми й хочемо поділитися з вами.

1. Бампер Зайчик. Цей приклад ми знайшли у магазині готових аксесуарів для мобільних пристроїв, проте щось подібне можна зробити й своїми руками. Головне – підібрати гумку правильного розміру і веселого кольору, натягнути її на айфон і приладнати такі смішні заячі вушка. Вушка можна виготовити з полімерної глини або навіть зваляти з вовни!

Бампер з мишачими вухами

2. Бампер з мишачими вухами. Ще один різновид «вухатого» бампера оздоблений вушками миші. Такий собі Міккі-Маус, який даруватиме вам гарний настрій і тішитиме тих, хто побачить його. Вушка можна виготовити з полімерної глини, вовни чи, наприклад з ниток (сплести кола гачком).

Простий бампер з гумки

3. Простий бампер з гумки. Нині у багатьох магазинах аксесуарів можна купити різноманітні гумки – від тоненьких і маленьких (таких, з яких дівчата люблять плести браслети) до широких і більших у діаметрі. На фото показано, що для того, аби не закрити саморобним бампером життєво важливі отвори гаджета, треба спочатку приміряти гумку, далі – ручкою чи олівцем обвести на гумці місця отворів, а потім зняти гумку і охайно вирізати їх. Вдягнувши гумовий бампер на айфон, ви отримаєте оновлений веселенький гаджет!

Бампер зі стразами

4. Бампер зі стразами. Це – зразок магазинного бампера (не рукодільного). Проте можна постаратися і викласти камінцями будь-який орнамент, хоч візерунок вишиванки :) Крім того, зробити інкрустацію можна й простішими матеріалами – наприклад, яєчною шкаралупою

Бампер-кастет

5. Бампер-кастет. Ну, це вже дуже суворий варіант бампера. Проте його теж можна зробити власноруч! Зокрема, до базового бампера-обідка приєднати виготовлений з полімерної глини кастет та покрити його сріблястою або золотавою акриловою фарбою.

Фото з сайтів: alibaba.com, aliexpress.com, closedheart.loveitsomuch.com, diyallinone.com.

За матеріалами: http://top-case.com.ua/chehly-iphone-6

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus