Біла сніжинка гачком. Майстер-клас

Субота, 27 Грудня, 2014

Сніжинка гачком

Рукодільникам все під силу! Навіть сніг ;) За відсутності традиційних зимових опадів пропонуємо Вам самим створити сніжинку гачком. Така прикраса буде актуальна кожної зими, тож, створивши кілька сніжинок, ви зможете наперед забезпечити новорічну ялинку набором іграшок ручної роботи!

Для того щоб зробити сніжинку гачком, вам треба буде взяти гачок №1 та нитку білого кольору типу ірис. Також для створення такої прикраси підійде мерсеризована бавовна – тонка нитка для плетіння гачком (ми з такої робили плед для новонародженого). Звісно, ваша сніжинка може бути будь-якого кольору, але найкраще вона виглядатиме саме у білому варіанті.

Як зробити сніжинку гачком?

1. Для початку набираємо кільце із 8-ми повітряних петель.

Початкове кільце

2. 1 рядок: набираємо 4 повітряні петлі (з них три підйомні), далі виконуємо піко (тобто три повітряні петлі і з’єднувальний стовпчик у першу з них), потім ще 1 повітряну петлю та підряд 2 стовпчики із накидом. Повторюємо до кінця рядку.

1 рядок сніжинки

3. 2 рядочок: переходимо з’єднувальними стовпчиками до початку арки, набираємо 3 петлі підйому + стовпчик із накидом + повітряна петля + піко + пропускаємо піко попереднього рядку і у ту ж арку в’яжемо 2 стовпчики з накидом.

2 рядок

4. 3 рядок: виконуємо з’єднувальні стовпчики до початку арки, набираємо 3 петлі підйому, в’яжемо стовпчик із накидом, далі на черзі – повітряна петля, піко. Як і у минулому рядку, пропускаємо піко попереднього рядку і у ту ж арку в’яжемо 2 стовпчики без накиду, далі – 3 повітряні петлі та 2 стовпчики в початок нової арки.

3 рядок

5. 4 рядок: заключний рядок майже повністю повторює попередній, за винятком: в арку із 3 повітряних петель в’яжемо 3 повітряні петлі, стовпчик без накиду та 3 повітряні петлі. Завершивши рядок, в’яжемо 25 повітряних петель і з’єднуємо у коло, аби сніжинка могла вільно висіти у якості ялинкової прикраси.

Завершення роботи

Біла сніжинка гачком готова! Гарного передсвяткового настрою та успіхів вам!

До речі

Таку сніжинку, плетену гачком, можна використовувати для:

- прикрашання ялинки (можна сплести багато однакових ялинок і декорувати новорічне деревце в одному стилі);

- для декорування приміщення (прикріпити сніжинки до стін, шаф чи полиць);

- створення гірлянди (тут знадобиться багато сніжинок, нанизаних на мотузку і закріплених на ній на певній відстані);

- сервірування новорічного столу (сплетіть кілька сніжинок, зшийте їх докупи, і отримаєте святкову серветку).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вам нужно заказать разработку инфографики, обращайтесь к профессионалам: они подскажут где заказать инфографику и выполнят заказ вовремя. Инфографика – очень полезная и эффективная вещь, так что смело заказывайте ее разработку!

Метки:

blog comments powered by Disqus