Бісерна виставка в Івано-Франківську

Четвер, 14 Червня, 2012

Учні показують роботи з бісеру

Вишита бісером картина

Прикраси з бісеру, композиції з квітами, об’ємне й ткане бісероплетіння – усю цю красу цими днями можна побачити в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Тут відбувається виставка-конкурс виробів з бісеру, які виготовили своїми руками учні місцевих шкіл.

Як зазначають у прес-службі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, головне завданням експозиції – показ досягнень учнівської молоді з виготовлення виробів з бісеру, популяризація художнього оздоблення бісером, як складової національної культури, традицій місцевих осередків народних промислів.

На виставці у краєзнавчому музеї можна побачити понад 650 творчих робіт учнів шкіл та позашкільних навчальних закладів області. Ці вироби виготовлені у різноманітних техніках: ткання, силяння, нанизування, вишивка бісером, об’ємне бісероплетіння. Єдина умова – обов’язкове використання бісеру, як основного матеріалу творів.

Загалом, якісним виконанням робіт відзначилися діти з різних районів Івано-Франківщини. Юних митців бісеру вже нагородили дипломами та обіцяють показувати їхні роботи на всеукраїнських виставках виробів з бісеру.

Побачити виставку прикрас із бісеру можна в Івано-Франківському краєзнавчому музеї: Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4А. Телефон для довідок: (0342) 75-00-26.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Любите интересные украшения? Тогда вас может заинтересовать качественная и красивая бижутерия киев тут по очень низким ценам!

blog comments powered by Disqus