Благодійний проект від рукодільниць

Пятниця, 18 Квітня, 2014

В’язані пледи для малят

Плед з квадратів

Редакція журналу «Стильне в’язання» спільно з групою «Пряжа» (Київ) та благодійним проектом «Тепло душі», який займається допомогою недоношеним діткам, оголошують всеукраїнський флеш-моб. Ви можете долучитися до доброї справи, сплівши пледи з квадратів.

«Дорогі рукодільниці, у кожної з нас є залишки пряжі, недов’язаний клубочки. Давайте приділимо трохи часу і спільними зусиллями зв’яжемо пледики, які зігріють малюків, – кажуть організатори акції. – Готові пледи ми перешлемо організаторам групи «Тепло душі» з м. Суми. Організатори передадуть їх до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні на Ковпака, 22, у відділення недоношених новонароджених, в якому, на жаль, завжди є або відмовні малюки, або діти з соціально-неблагополучних сімей, в середньому від 2 до 9 чоловік. Якщо пледів вийде багато, будемо передавати їх іншим лікарням, які цього потребують».

В’язати пледи будуть з однакових квадратів. Розмір готового пледа – 80 х 80 см. Квадрати – від 10 х 10 см до 20 х 20 см – у кого як вийде. Квадрати можна в’язати спицями, можна гачком. Пряжа – бажано дитячий акрил. Можна фантазувати за схемою квадратів, це не заборонено.

Проект триватиме з 18 квітня до 18 травня. 18 травня 2014 року в Києві відбудеться зустріч всіх учасників цього проекту. Вони зберуться, сфотографуються на тлі готових виробів і відправлять пледи до Суми. Учасники з інших міст пишуть орговикам свої ім’я, прізвище, місто, надсилають фото свого пледа, самі пледи відправляють безпосередньо до Сум.

«Повідомляємо також, що дітки потребують не тільки пледів, але і кофтинок, шкарпеток, шапочок. Тому, якщо є бажання, можете в’язати і ці потрібні теплі речі – за бажання. Організовано – це буде тема наступних флеш-мобів. Розміри: пінетки і шкарпетки – довжина стопи 7 -10см, глибина шапочки 10 см і більше, об’єм від 32см, кофтинки на найменший розмір для новонароджених», – зазначають організатори.

Мета акції – привернути якомога більше уваги людей до проблем, які є в нашому суспільстві. Дітки потребують найбільш необхідне – підгузки, серветки, медикаменти.

Офіційна група благодійного проекту «Тепло душі»: vk.com/teplo_dushy

Офіційна група «Пряжа», Київ: vk.com/club56645536

Офіційна група журналу «Стильне в’язання»: vk.com/stilnoevyz

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus