Благодійний ярмарок-зустріч у Києві

Середа, 17 Грудня, 2014

Ярмарок

27 грудня о 12.00 на Шулявці (Київ) стартує Перший Ярмарок-зустріч Вражень, Подарунків і Продажів. На ярмарку всі охочі зможуть познайомитися і поспілкуватися, а також продати, подарувати або обміняти одяг, аксесуари, handmade, смакоту і багато іншого. Організатор зустрічі – фейсбук-група Віддам, Продам і Подарую.

Умови участі для ПРОДАВЦЯ:

1. Потрібно залишити заявку на участь на сторінці заходу facebook.com/events/792373520799942/permalink/792374500799844

2. Тільки-но організатори отримують вашу заявку, вам надійде інформація з реквізитами картки для оплати, а також більш детальна інформація про умови участі для вас. Сума внеску – 50 грн.

Виручені кошти підуть на підтримку бійців АТО. Звіт буде викладений на фейсбук-сторінці для повного ознайомлення. Кожному продавцеві буде надана торгова площа в розмірі 1,5 метра і, за необхідності, стіл і стільці.

Увага! Останній день реєстрації заявок продавців – 25 грудня.

Умови участі для ПОКУПЦЯ:

1. Вхід – вільний.

2. Вітається відвідування ярмарку спільно з друзями, родичами та знайомими.

3. Гостей заходу люб’язно приймає науковий інститут, тому величезне прохання дотримуватися порядку і правил пристойності.

Якщо у Вас є друзі, які роблять випічку, цукерки та інші смаколики, запрошуйте їх на майбутній ярмарок, щоб сформувати фуд-корт. Брати участь у заході вони зможуть на умовах ПРОДАВЦЯ.

Регламент:

10.00 – 12.00 – реєстрація та підготовка торгового місця

12.00 – старт ярмарку

12.10 – 16.00 – ярмарок-спілкування

16.00 – прибирання приміщення

Далі – спілкування у вільному форматі поза стінами інституту.

Під час зустрічі всім охочим будуть доступні: кава, чай, вода. Смакоту і солодощі ви зможете купити в представників фуд-корту.

На ярмарку буде «Куточок благодійності», куди ви можете принести речі, взуття, іграшки, господарські товари тощо, щоб пожертвувати їх переселенцям із зони АТО. Тут же буде організовано збір коштів для бійців АТО. «Якщо ваші діти хочуть подарувати малюнок, листівку, або написати листа нашим захисникам, можете принести їх із собою, і ми всі передамо», – обіцяють організатори.

Місце проведення ярмарку: Київ, ст.м. Шулявська, проспект Перемоги, 56, Інститут Електродинаміки, 4-поверх, актова зала.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Зараз у столиці проводять багато виставок і ярмарків різних напрямків. Зовсім нещодавно ми писали про виставку собак різних порід. А на сайті pitomcy.net ви можете почитати цікаву інформацію про породи собак та визначитися, якого саме песика заводити.

blog comments powered by Disqus