Чарівні садові доріжки: 10 ідей

Четвер, 15 Січня, 2015

Доріжка зі старої цегли

Прикрасити свою присадибну ділянку дуже просто: для цього треба лише зробити охайні грядки і прокласти між ними садові доріжки. На таку творчість подекуди навіть не потрібні серйозні витрати, адже матеріали можна взяти найпростіші. Ось, які цікаві садові доріжки можна зробити у себе на дачі або на подвір’ї.

1. Доріжка зі старої цегли. У багатьох дачників час від часу виникає питання: що робити зі старою цеглою, що вже була у використанні? Нею, звісно, можна підпирати двері сараю чи класти у зливний бачок заради економії води, та найкраще – викласти зі старої цегли доріжку.

Шахова доріжка

2. Шахова доріжка. Тут фрагменти плитки та зелені (трав’яні)частинки розташовані, ніби на шаховій дошці. Виглядає досить гарно, проте під час оформлення такої доріжки варто врахувати особливості вашої ділянки. Якщо частина доріжки припадатиме на низину, то у ній збиратиметься дощова вода, і порості буде більше, ніж в інших частинах доріжки. Відтак, варто перед роботою вирівняти землю на ділянці.

Садова доріжка з плит

3. Садова доріжка з плит. Тут все доволі просто: треба взяти плити для вуличного оформлення і укласти їх між клумбами. Така доріжка прослужить вам найдовше!

Доріжка з мозаїкою

4. Доріжка з мозаїкою. Це – майстерність найвищого рівня. А ще, величезна кількість часу, витрачена на оформлення такої краси. Проте виглядає результат дуже ефектно: плити та галька створюють неповторний орнамент! До речі, це – чудовий спосіб «утилізувати» залишки різних матеріалів в одній роботі!

Дерев'яна доріжка на дачі

5. Дерев’яна доріжка на дачі. Якщо у вас є зайві, але якісні дошки, можете викласти доріжку ними. Проте дошки мають бути добре відшліфовані, щоб ними було безпечно ходити босоніж. Ви можете укласти дошки одну біля одної, а можете створити ось такий «орнамент» з серединками, заповненими галькою.

Доріжка зі зрубу

6. Доріжка зі зрубу. Часто такі доріжки можна побачити у різноманітних ресторанних комплексах, розташованих за містом. Ще б пак, адже така краса створює неймовірну атмосферу затишку та домашнього тепла! Щоправда, зробити таку доріжку можна лише за наявності запасів деревини.

Доріжка з гальки

7. Доріжка з гальки. Круглі камінчики під ногами дарують відчуття відпочинку та релаксу. Проте для доріжки з гальки обов’язково потрібні бортики з більших камінців, аби дрібна галька не потрапила до грядок чи клумб.

Доріжка з пляшок

8. Доріжка з пляшок. Серед дачників зустрічається багато дивакуватих людей, тому такі доріжки – не рідкість :) А ще, інколи можна зустріти грядки, обрамлені парканчиками з пляшок, розташованих догори другом, або цілі стіни будинків з такою «шубою»!

Доріжка з гальки і дощок

9. Доріжка з гальки і дощок. Ідеальний варіант для тих, хто не хоче носити гальку за ногами :) Окреме замилування викликає обрамлення доріжки з невеликих зрубів дерева. Таку красу можна зробити, якщо ви надумали піднімати рівень землі на ділянці або завозити чорнозем. Спочатку зробіть обрамлення зі стовпчиків, потім заповніть грядки новою землею, ну а потім – змайструйте доріжку.

Доріжка з кришечок

10. Доріжка з пластикових кришечок. Якщо ви вже знаєте, що зробити з пластикових пляшок, то ось – порада №2, яка стосується кришечок від тих пляшок :) Така робота потребує неабиякої посидючості, адже не всім стане нервів викласти мозаїку з дрібних пластмасок. Але ідея цікава, чи не так?

Фото з сайтів: hngideas.com, amazinginteriordesign.com, shelterness.com, architecturendesign.net, dasheqi.com, home-dzine.co.za, usedeverywhere.com, pinterest.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А ще, зараз продається качественная брусчатка в Киеве за непоганими цінами. Таку бруківку також можна використати для оформлення доріжок на дачі!

blog comments powered by Disqus