Де краще продати рукоділля?

Понеділок, 3 Жовтня, 2016

Як продати рукоділля?

Пооворимо про продаж хендмейду на Crafta.ua та інших онлайн-платформах. Майже кожен із нас любить творити щось власними руками, чи не так? Для когось це – ідеальна етнічна вишивка, для когось – писанкарство чи майстрування меблів з дерева… От тільки заробити гроші на своєму хобі вдається не всім. Ярмарки хендмейду, тематичні виставки і етнофестивалі – вже вчорашній день. Та й публіка там – зазвичай також творча, отож найпопулярніші репліки – «я теж так можу», «чому так дорого?» і «моя бабця краще в’язала» :) Майбутнє і теперішнє – за онлайн-продажами! Тому давайте подивимося, у яких інтернет-магазинах і де краще продати рукоділля, щоб заробити гроші.

1. Etsy. Про цей сайт ми вже писали чимало. Це – міжнародний майданчик онлайн-продажів, де «водяться» продавці та покупці з усього світу. Мило ручної роботи, одяг, ремені, ляльки, прикраси – чого там тільки нема… Навіть ось цей светрик вже там продається. То чому би вам не спробувати свої сили у продажах на Етсі? Для початку треба буде зареєструватися та вивчити багатсько наявної в Інтернеті інформації. Про розкрутку магазину, пошукову оптимізацію, правильне позиціонування товару… Ну а потім – продати свої витвори за долари, відрахувати деякі відсотки самому Етсі та фінансовому посереднику.

2. Crafta. Це український майданчик онлайн-продажів рукоділля. На Крафті продають не лише хендмейд, а й вінтажні вироби та речі, створені за допомогою сучасних технологій. Для продавців платформа працює безкоштовно: усі гроші з продажів ви забираєте собі. Крім того, для майстрів тут є приємний бонус: можна створити власний бренд, а отже – зробити свої товари більш впізнаваними.

3. Кудеса. Цей сайт для продажу рукоділля своїм оформленням дуже схожий на російську Ярмарку Майстрів, на якій раніше було багатсько українських хендмейкерів. Проте Кудеса – не настільки громіздкий проект. Розділ з одягом, бачимо, зовсім невеличкий, отож, можливо, він чекає саме на продаж ваших рукодільних виробів? Сайт працює у безкоштовному режимі для продавців: тільки виставляйте своє рукоділля на продаж і шаманьте, закликаючи покупців :)

4. Скриня. Дуже давній сайт з продажу рукоділля – здається, один з перших в Україні. Він великий, а отже, продавців тут багато. Сподіваємося, покупців теж :) Але якщо ви вже розбіглися розміщувати тут свої товари на продаж, почекайте: спершу перечитайте Умови використання. На Скрині заборонено рекламувати послуги (наприклад, розпис тканин), показувати макети замість реальних фото виробів тощо. Ну а якщо вам підходять всі умови – вперед, до реєстрації на Скрині!

5. IMade. Це інтернет-магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи, який перебуває на стадії заповнення. Це означає, що ваше рукоділля може стати першим у своєму розділі! Тут можна продавати одяг, взуття, іграшки, прикраси, цікаві подарунки, сумки і навіть товари для Весілля. У цьому магазині можна безкоштовно виставляти на продаж необмежену кількість товарів, отож скористайтеся цими щедротами! :)

А як ще продати рукоділля? Як ви гадаєте, на яких сайтах купують активніше?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • Вера

    На мой взгляд, на ресурсе «Скриня» куда больше продавцов, чем покупателей)) Плохая раскрутка сайта.

  • Solomiia Paliuha

    Доброго дня!
    Також продавати майстри можуть на порталі ZRK https://zrk.in.ua/Запрошую!

blog comments powered by Disqus