Дерев’яні вироби Made In Ukraine

Середа, 21 Жовтня, 2015

Дерев'яний годинник Альтернатива пустим стінам

Дерев’яні об’єкти інтер’єру все стрімкіше набувають популярності: серед світу пластикових кульків і одноразового посуду так хочеться мати вдома справді затишний, природний куточок!.. Саме тому українські майстри створюють унікальні вироби з дерева, щоб потішити усіх любителів природних і надійних матеріалів. Де купити дерев’яний годинник, оригінальний комод чи записник від українських майстрів? Про це – у нинішній публікації!

1. Дерев’яні годинники Альтернатива пустим стінам. Фірму з такою довгою назвою я знайшло зовсім випадково – шукала подарунок на дерев’яне весілля. Компанія загалом займається друком – продає настінні панно, картини мапи України на дерев’яній основі, а також годинники. Серед великої кількості звичайних настінних годинників я виявила справжні скарби – серію годинників Wood, надрукованих на справжніх дубових дошках. Розмір кожного – 30 на 50 см.

На сайті diskus.net.ua представлені різноманітні варіанти зображень, які для вас можуть нанести на годинник. Але окрім того, ви можете замовити годинник і з власним зображенням. У будь-якому випадку, ціна дубового годинника – 495 грн. А загортають його у картонну коробку (таку, в якій зазвичай транспортують піцу), тому ви зможете привезти годинник додому без пошкоджень, навіть якщо самі забиратимете його у продавця.

Тешуть Теслі

2. Тешуть Теслі. Цікава сторінка у Фейсбуку facebook.com/teshuttesli манить до себе фотографіями неперевершених робіт майстрів по дереву. Ці вироби виглядають гарними і через смак майстра, і через високу якість деревини, і через охайність виконаної роботи. У Тешуть Теслі ви можете замовити ось такий комод з натурального дерева, як на фото, різноманітні полички та підставки для ноутбуків і навіть цілі лави з різьбленими спинками! Ціни цих шедевральних речей не вказані, та й самі майстри зазначають, що кожна річ у них виходить унікальна, тому ціну щоразу треба дізнаватися.

Зробив Тато

3. Зробив Тато. Ця майстерня (ФБ-сторінка facebook.com/ZrobyvTato) спеціалізується на виготовленні дрібних виробів з дерева. Зокрема, тут роблять різдвяні шопки, дерев’яні букви для малят, різноманітні іграшки типу коників чи машинок. Але справжній «коник» майстерні Зробив Тато – це дерев’яні метелики (краватки), які тут пропонують купувати наборами – одразу для тата і для сина. Такий набір метеликів, як на фото, коштує 500 грн.

Стелаж від Yurgen Stein

Стелаж від Yurgen Stein

4. Меблі від Yurgen Stein. Сторінка майстра у Фейсбуку – facebook.com/yurgen.stein. Він виготовляє меблі на замовлення з дуже якісної деревини. Може зробити для вас такий чудовий стелаж, як на фото: його ціна – 2900 грн, матеріал – масив бука, ну а розміри – 1500 на 755 мм. Гарненький комод з бука з чотирма великими шухлядами коштує у цього майстра 5300 грн.

Блокнот від Flexiwood

5. Дрібнички від Flexiwood (сторінка у Фейсбуку – facebook.com/Flexiwood). Дуже милі речі виготовляє ця майстерня! Тут можна замовити записники з дерев’яними обкладинками, весільні альбоми для гостей, тубуси для вина, подарункові коробочки тощо. Flexiwood активно розкручується на західному ринку через сайт Етсі, тож і ціни у них відповідні. Наприклад, весільний альбом з обкладинкою з дерева коштує 30 дол.

Друзі, якщо знаєте інших талановитих майстрів по дереву, розкажіть про них у коментарях!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Може бути, що шкаф для инструментов Харьков це саме те, чого не вистачає вашій домівці. Тоді купіть найкращу шафу для інструментів українського виробництва і поставте її вдома у потрібному місці!

Метки:

blog comments powered by Disqus