Дитяча футболка з рукавами реглан

Неділя, 5 Червня, 2016

Футболка з рукавами реглан

Літо, дитинство, вуличні ігри. У розпалі – улюблена дитяча пора, період свободи і канікул! І якщо ваш син млосно мружиться від ідеї гайнути за місто й вечорами мудрує над новими іграми, у які можна буде пограти разом з друзями на вулиці, доповніть його літо відповідним одягом! Наприклад, ось такою дитячою футболкою з рукавами реглан: завдяки принту з футбольними м’ячами, цей предмет гардеробу особливо сподобається маленькому футболісту. Підберіть тканину із принтом, що відповідає хобі вашого чада, і його дитинство стане на дрібочку щасливішим!

Для того щоб пошити футболку для хлопчика своїми руками, візьміть такі матеріали та інструменти:

Набивний кулір з малюнком (100% бавовни) – 0,4 м

Рібана з еластаном пеньє блакитного кольору – 4 см

Булавки кравецького плану (з круглими наконечниками)

Ножиці для тканини

Тонкі нитки для трикотажу (товщина за сучасними мірками – 120)

Швейна машинка з двома лапками – звичайною та оверлочною

Польський кулір з футбольними м'ячами

Тканину з футбольними м’ячами я замовляла в одній з українських закупок на форумах. Це польський кулір, який відрізняється великою щільністю при тонкій структурі, а отже, добре носиться і ідеально підходить для створення дитячого вбрання. Якщо ви любите малювати, можете розписати дитячий одяг самостійно, вигадавши будь-який малюнок. Або ж просто можете купить картины по номерам Киев та цікаво і творчо провести час!

Викрійки футболки для хлопчика у мене не було, тому я скористалася викрійкою дівчачої тонкої кофтинки з рукавами реглан з журналу Оттобре №1-2006 (модель 17). Я трошки відкоригувала шаблон: прибрала вигин талії (все-таки, для хлопчика дівчачий вигин не підійде :) ) та підкоротила рукава. Окремо викроїла деталь окантовки горловини з рібани.

Як пошити футболку з рукавами реглан для хлопчика?

1. Викроїть з тканини усі необхідні елементи футболки. З куліру це будуть полочка, спинка та два рукави, а з рібани – смужка для горловини (ширина – 4 см, довжина – 25 см).

Деталі футболки для хлопчика

2. Покладіть перед собою передню деталь футболки (полочку) і прикладіть до її плечових скосів деталі рукавів. Скріпіть ці деталі булавками.

Рукава типу реглан

3. Встановіть на машинку звичайну лапку та оберіть трикотажний шов (еластичний). Пришийте ним деталі рукавів до полочки.

Шов для трикотажу

4. Встановіть оверлочну лапку, оберіть на машинці відповідний шов – оверлочний. Краї швів рукавів обробіть оверлочним швом. Таким самим чином приєднайте до виробу ще й спинку: зшийте її плечові скоси зі скосами рукавів, обробіть краї оверлочним швом.

Оверлочна строчка

5. Відстрочіть прямим швом по лицьовій стороні усі чотири щойно зроблені шви. При цьому, припуски швів на звороті заверніть у бік полочки і спинки (не рукавів).

Приєднання спинки

6. Виверніть виріб на зворотний бік та зафіксуйте булавками бокові лінії, що переходять у краї рукавів.

Бокові лінії футболки

7. Прострочіть трикотажним швом ці лінії, а краї тканини обробіть оверлочним швом.

Оброблений край

8. Двічі підверніть низ футболки на зворотний бік, зафіксуйте булавками. Потім ручним пунктирним швом наметайте нижню лінію футболки. Булавки вийміть.

Низ футболки для хлопчика

9. Прямим швом прострочіть низ футболки на машинці.

Прямий шов

10. Таким самим чином двічі підігніть на зворотний бік краї рукавів та прострочіть їх на машинці.

Рукав реглан

11. Деталь з рібани зігніть навпіл зворотом всередину і запрасуйте. Потім зігніть цю деталь вже лицьовою стороною всередину так, щоб зімкнути деталь у кільце. Зшийте його на машинці, щоб закріпити це кільце, і зігніть за запрасованою лінією. Готову деталь окантовки горловини прикладіть до горловини футболки та зафіксуйте булавками, трохи розтягуючи рібану.

Окантовка горловини

12. Пристрочіть окантовку трикотажним швом, краї обробіть оверлочною строчкою, а поті по лицьовій стороні відстрочіть горловину.

Горловина дитячої футболки

Дитяча футболка з рукавами реглан готова! Шити футболку своїми руками достатньо просто і швидко: на це йде 2-3 години роботи. Гарних вам творчих мудрувань за машинкою! :)

Футболка своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus