Дитяча подвійна шапка, майстер-клас

Середа, 5 Листопада, 2014

Дитяча шапка

Проста трикотажна шапка – це, мабуть, один з найпростіших елементів вбрання, які можна пошити на машинці. Тут не треба буде довго кроїти і сполучати деталі, а самі шви – доволі короткі. Цей виріб може пошити навіть такий початківець, як я! Тож сьогодні я пропоную вам майстер-клас з пошиття дитячої подвійної шапки з трикотажу.

Для того, щоб пошити дитячу шапку, вам знадобляться: тканина інтерлок (двосторонній трикотаж), нашивка (у нашому випаду – з Вінні-Пухом), папір для викрійки, кравецькі булавки, голка, нитки, ножиці і швейна машинка.

Матеріал для шапки

Викрійка дитячої шапки

Ця викрійка – з журналу дитячої моди Оттобре. Вона розрахована на об’єм голови 54 см, але вам просто треба збільшити це фото до потрібного масштабу. Далі – прикласти папір до екрану і обвести контури викрійки. Ну а після цього – просто вирізати викрійку.

Викрійка дитячої шапки

Як пошити дитячу двосторонню шапку? Опис роботи

1. Складіть тканину вдвоє та прикладіть до неї викрійку. Розташуйте викрійку відповідно до борозен (якщо викрійка розташована вертикально, то і борозна трикотажу мають бути розташовані вертикально). Зафіксуйте шаблон кравецькими булавками. Далі треба викроїти деталі шапки чітко за контуром викрійки (якщо ви боїтеся, що викрійка – замала, можете зробити припуски на шви з усіх боків – по 7 мм).

Кроїти слід по викрійці

2. Ось такі виходять дві деталі для двосторонньої шапки.

Деталі дитячої шапки

3. Кожну деталь згорніть вдвоє і зафіксуйте краї булавками.

Частина шапки

4. Уявімо, що та деталь, яка лежить перед вами, буде передньою частиною шапки. Її треба прикрасити нашивкою! Розташуйте нашивку по центру, ближче до низу шапки, і прикріпіть її булавками.

Нашивка з Вінні-Пухом

5. Далі пришийте наметайте нашивку, щоб вона не зсунулася під час шиття на машинці.

Закріплення нашивки

6. Пристрочіть нашивку на машинці, використовуючи нитки різних кольорів. Можна зробити кілька нерівних кіл, які пересікаються один з одним – вийде стильно і цікаво!

Різнокольорові шви

7. Складіть верхню виточку деталі, яка формуватиме глибину шапки. Зі зворотного боку зметайте виріз.

Верхній виріз

8. Прострочіть цей виріз на машинці. Вийде ось така об’ємна деталь дитячої шапки.

Половина шапки

9. Так само прострочіть виріз другої частини шапки (тильної). Потім складіть обидві деталі шапки так, щоб їхні лицьові сторони опинилися всередині. Скріпіть боки деталей кравецькими булавками.

Деталі шапки разом

10. Прострочіть верхньо-бокову дугу шапки на машинці. Для цього краще використовувати спеціальний шов для трикотажу, який встановлений на сучасних машинках. Цей шов виглядає, як дрібні зубці: він не розтягує трикотаж, на відміну від стандартних швів.

Подвійна шапка

Дитяча подвійна шапка готова! Вона підійде для носіння навесні і восени, тож такий виріб – дуже практичний!

Дитяча осіння шапка

Також вас може зацікавити майстер-клас светр для хлопчика спицями!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Самая лучшая и незабываемая семейная фотосессия в Минске ждет своих героев! Вы можете даже оформить получившиеся фотографии в рамку и повесить на стену!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/igrashky-ruchnoyi-roboty-z-chogo-yikh-shyty/ Іграшки ручної роботи: з чого їх шити? | Made in Ukraine

    [...] шматочками трикотажу, що залишилися від шиття дитячої шапки, нитками, бісером, зерном, горохом, крупами [...]

  • http://made-in-ukraine.info/trykotazhna-pizhama-dlya-khlopchyka-verkh/ Трикотажна піжама для хлопчика: верх | Made in Ukraine

    [...] Також радимо вам проглянути майстер-клас з пошиття маскарадного костюму для хлопчика, а також весняної шапочки з трикотажу! [...]

  • http://made-in-ukraine.info/yak-ekonomyty-na-dytyachykh-rechakh/ Як економити на дитячих речах? | Made in Ukraine

    [...] створюючи одяг своїми руками. Радимо вам почати з дитячої подвійної шапочки або піжами для [...]

blog comments powered by Disqus