Дитячі демісезонні штани: які вибрати?

Середа, 10 Лютого, 2016

Дитячі демісезонні штани

На «мамських» сайтах буває багато палких дискусій, і одна з них – який зимовий комбінезон кращий, суцільний чи роздільний? А з наближенням весни ці суперечки плавно перетікають в іншу площину. Які краще вибрати демісезонні штани – на шлейках чи на поясі? Тим, хто ще не визначився в цьому питанні, ми можемо підказати ;) Давайте розставимо всі крапки над «і» та підемо шити або купувати потрібну модель дитячого одягу!

Деякі малята взимку носять теплі комбінезони, а навесні одразу «перестрибують» у джинси або трикотажні штани з футера. А як же утеплені плащові штани?.. Ви також ще не встигли оцінити їх переваги у весняний період? Тоді окреслимо всі плюси таких штанят.

* Демісезонні штани з плащовки не продуваються, тому бережуть здоров’я дитини від стрімких поривів вітру в міжсезоння;

* Їх утеплюють флісом або щільним трикотажем (зараз в якості підкладки часто використовують підкладковий фліс, який має «начос» тільки з того боку, який оточує ніжки дитини);

* Часто такі штани шиють з водонепроникної тканини, що суттєво додає їм «бонусів» порівняно з джинсами або трикотажним одягом (= у такому вбранні можна вільно стрибати по калюжах чи падати колінами на землю, що частенько трапляється у малят).

Ну а тепер – стосовно різних моделей таких штанців.

Штани на шлейках

Демісезонні штани на шлейках

- Зручні у дуже вітряну та сиру погоду: ви можете бути впевнені, що маляті під куртку вітер не потрапить;

- Добре підходять малюкам, які ще носять підгузки (= не треба хвилюватися, як швидко роздягнути дитину в разі чого);

- Не потребують додаткового утеплення – щільних светрів або флісових «чоловічків».

Демісезонні штани з поясом

- Вони ідеально підходять для «тоддлерів» – дітей, які вже почали ходити, але ще не навчилися вчасно проситися до туалету (шлейки в «екстреному» випадку занадто довго знімати);

- Ось така модель, яку пропонує цей магазин дитячого одягу, оздоблена шлейками для тримання додаткового пояса. Це зручно: можна регулювати верхню частину штанів відповідно до повноти дитини;

- Плащові штани з поясом – найкращі для активних дітей, які ходять по виставках, майстер-класах та інших дитячих зустрічах (у приміщенні не треба перевдягатися у щось більш легке, щоб дитина не запарилася).

Окремо хочемо зазначити: бажано, щоб на будь-якому верхньому одязі для дітей (демісезонних штанах, комбінезонах, жилетах, куртках) були світловідбивні елементи. Нашиті стрічки або наклеєні фігурки тварин з ефектом відбивання світла можуть допомогти «відшукати» дитину на вечірньому майданчику та навіть врятувати від зіткнення з транспортом.

Фото з сайту aliexpress.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus