Дитячі рюкзаки Made In Ukraine

Пятниця, 24 Квітня, 2015

Рюкзак Сонячний зайчик

Рюкзаки нині в моді: навіть любителі строгого стилю одягу купують собі «міські рюкзаки» стриманих фасонів, аби прогулюватися містом та носити з собою найнеобхідніші речі. Що й казати про малюків! Малим модникам тільки того й треба – почепити на плечі яскравий рюкзак з цікавим малюнком! :) Відтак, сьогодні для вас ми підготували добірку дитячих наплічників, зроблених українськими майстрами. Ці вироби ми знайшли на міжнародному рукодільному сайті Етсі: імена майстрів публікуємо для того, щоб ви з легкістю могли їх знайти. Ну і звісно, на сайті winner-stile.com.ua ви також можете купити дитячі рюкзаки ;)

1. Рюкзак Сонячний зайчик. Ця життєрадісна істота гарантовано сподобається дитині будь-якого віку! Автор дуже вдало підібрав кольорову гаму, тож цей рюкзачок пасуватиме як дівчинці, так і хлопчику. Окремо хочеться сказати про вушка :) Звісно, маленький власник наплічника заповнить ці вушка чимось корисним – наприклад, улюбленими дрібними іграшками. Робить такі чарівні рюкзаки MashaMadeMagic з Києва. Рюкзак Сонячний зайчик коштує 35 дол.

Дитячий рюкзак з очима

2. Дитячий рюкзак з очима. Малята люблять «оживляти» різноманітні речі, тож і рюкзак може стати таким об’єктом. Тим більше, в нього для цього вже є очі! Надпис на наплічнику натякає, що це – супер-автобус, тож такий презент можна подарувати хлопцям, які марять технікою. Продає цю красу AlbaSoboni з Дніпропетровська. Вартість рюкзака – 40 дол.

Рюкзак для дівчинки Овечка

3. Рюкзак для дівчинки Овечка. Ця мила вівця на прогулянці може скласти чудову компанію маленькій принцесі! Вівця зроблена у вигляді м’якої іграшки, до якої приєднані шлейки. Для її пошиття майстриня MasandraGifts із Запоріжжя використала фліс, натуральну бавовну, бісер, мереживо та інші гарненькі матеріали. Саме замилування, правда ж? :) Коштує рюкзачок Овечка 34,5 дол.

А як ви ставитеся до дитячих рюкзаків? Це мила дрібниця, поступове привчання до школи чи шкідлива для спини річ? Також буде цікаво дізнатися про досвід наших читачів і читачок у пошитті дитячих наплічників ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus