Дитячі схеми вишивки від Ірини Сеник

Середа, 3 Травня, 2017

Схема вишивки Коти

Якось нам з чоловіком вдалося побувати на виставці вишитих робіт Ірини Сеник, що відбувалася у Трускавці. Нащадки майстрині поєднали в одній експозиції як оригінальний жіночий вшитий одяг, так і особисті блокноти пані Ірини, оздоблені вишивкою. Показали там і схеми для вишивання, які Ірина Сеник розробляла для майбутніх поколінь. Серед них – дитячі схеми вишивки, які сподобаються й сучасним малюкам! Спробуйте прикрасити таким вишитим декором дитячий одяг, кімнату своєї малечі, рушники або подібні речі вжитку!

1. Котики-котики, милі воркотики. Така вишита картинка підійде для маленьких любителів тварин, які мліють від кошенят. Вишити цей сюжет доволі просто – у роботі слід використовувати лише найпростіші шви (хрестик та контурний шов для окреслення чітких ліній). Ну а розмір готової роботи залежатиме від «калібру» обраної канви: чим більші будуть клітинки канви, тим більшою вийде вишита дитяча картинка.

Схема вишивки зайчика

2. Як спортовцем прагнеш стати, мусиш щодня тренуватись. Що правда, те правда! :) Ця фраза – дуже важлива для маленьких дітей, які лише починають розуміти, що таке наполеглива праця заради певного результату. Отож, таку картинку можна повісити біля спортивного куточку в оселі або на іншому видному місці, щоб маля нагадувало собі цю просту істину знову і знову.

Схема вишивки мишки

3. Лиш у згоді, сестро й брате, можна лихо подолати! Дуже мила і добра схема для дитячої вишивки, яка демонструє дружбу мишеняти, курчатка, мурахи й жука-сонечка.

Схема вишивки мавпочки

4. Є різні звірі в нашім світі, та мавпами не будьте, діти! Досить суперечливе, як для наших днів, твердження, адже нині дітей все менше обмежують у вираженні своїх емоцій. Як би там не було, сама мавпочка – дуже симпатична, отож ідеально підходить для оздоблення дитячих речей!

Схема для вишивки зайчики

5. Мама зайчиків годує. А це – ідеальна картинка для декорування кухні , яка складе компанію малюку під час прийомів їжі! Мабуть, особливо цьому сюжету зрадіють мами й татусі діток-малоїжок, які не надто полюбляють їсти овочі. Адже тут зайченята ласують корисною морквою!

Схема вишивки півня

6. Знали діти, що від віку півень співав: куку-ріку. У житті кожного маляти є період вивчення звуків тварин і птахів. Отож, саме такою вишивкою можна доповнити домашні звукові «уроки» або, наприклад, декорувати нею торбинку з тематичними ігровими картками.

Схема вишивки божої коровки

7. В матусі-сонечка багато донечок. А цей мотив ідеально підійде для вивчення світу комах. Разом з нею можна розповісти дитині про плямки на спинці жуків-сонечок, про кількість лапок у комах та багато-багато іншого.

Схема вишивки сонечко

8. Схема вишивки Сонце. Ще одне сонечко, але цього разу – без підпису. Ця симетрична картинка може прикрасити дитячу кімнату, адже вишивка вийде чималого розміру.

Сподіваємося, дитячі схеми вишивки від Ірини Сеник знайдуть своє використання серед наших читачів! Якщо ви вишиєте котрусь із цих робіт, неодмінно поділіться з нами у коментарях! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Купити чудові жіночі вишиванки у Львові ви можете у магазині Гойра. Лише тут ви знайдете оригінальні сучасні моделі суконь, сорочок, тунік і навіть кардиганів, оздоблених вишивкою!

Метки:

blog comments powered by Disqus