Дитячий конкурс писанок

Середа, 27 Березня, 2013

Маленьких писанкарів збирає Музей Гончара

Конкурсні писанки

До 20 квітня можна подати заявку на участь у дитячому конкурсі писанок від Національного центру народної культури Музей Івана Гончара. Змагання відбуватиметься у рамках традиційного Всеукраїнського конкурсу писанок, який щороку організовує музей.

Власне, цьогорічний конкурс включатиме аж два змагання: конкурс дитячих писанок та родинний конкурс писанкарства (про нього ми розкажемо дещо пізніше). «Протягом квітня 2013 року всі охочі без вікових обмежень зможуть написати свою першу писанку, дізнатися про символіку та про традиції святкування Великодня, а також стати учасником конкурсів-виставок писанок», – анонсують музейники свою великодню програму.

Умови дитячого конкурсу з писанкарства

1. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт без спеціального оформлення.

2. Писанки мають бути виготовлені у традиційній манері (мати регіональні особливості, символіку та колорит, а також виконані народною технікою). Окрім того, конкурсні писанки повинні бути видутими та порожніми (з дірочками з обох боків), аби їх можна було зручно розташувати на виставці.

3. Взяти участь у конкурсі писанок може дитина від 2 до 17 років включно. До участі приймаються лише індивідуальні роботи.

4. Роботи будуть оцінені за віковими категоріями, а також за спеціальними критеріями для кожної групи.

5. Конкурсні роботи мають бути підписані: назва твору, інформація про автора (ПІП, вік, місце навчання, ПІП керівника гуртка або вчителя, поштова адреса автора, його телефон).

Найкращі роботи будуть презентовані на виставці у Музеї Івана Гончара, що триватиме з 27 квітня до 5 травня (відкриття виставки – 27 квітня о 14:00). Деякі з писанок також залишаться у фондах музею.

Надсилати писанки на конкурс слід до 20 квітня на адресу: Всеукраїнський дитячий конкурс писанок, Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», вул. Лаврська, 19, Київ 01015.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Найкращий в Україні магазин дитячого одягу пропонує одяг для малят іноземного виробництва. Придбайте дитячі речі за вигідними цінами!

  • http://made-in-ukraine.info/rodynnyy-konkurs-pysankarstva/ Родинний конкурс писанкарства | Made in Ukraine

    [...] ми розповідали про дитячий конкурс писанок від Музею Івана Гончара, що у Києві. Окрім нього, у [...]

blog comments powered by Disqus