Дитячий майданчик своїми руками: ідеї

Понеділок, 17 Серпня, 2015

Кубики для найменших

Літній сезон у нас не минув без відкриттів. Одне з них – чудовий і цікавий майданчик для малят, зроблений з підручних матеріалів! Ми знайшли це творіння у дачному селищі Ровжі Вишгородського району Київської області. На майданчику з простеньких металевих і дерев’яних деталей (а ще автомобільних шин – куди ж без них? :) ) зроблено багатсько різних машинок, забавок, лавочок та пристосувань для рухливих ігор. Покажемо вам деякі з них!

1. Дерев’яні кубики для найменших. Майданчик зроблений дуже компактно, тому вся територія використана з чітким розрахунком. Наприклад, на «ніжках» гірки для дорослих дітей встановлена ось така забавка для малят. Це рухомі кубики, завдяки яким малюки однорічного віку можуть пізнавати фігури, кольори, а трохи пізніше – навіть вчитися рахувати. Вдале використання залишків деревини, чи не так?

Карусель своїми руками

2. Карусель своїми руками. Виглядає простенько, але дітям дуже подобається! Головне – що у центрі каруселі встановили металеве коло, тримаючись за яке діти можуть самі себе розкручувати. Загалом, конструкція забавки проста: для її створення треба взяти лише дошки та металеві труби.

Кіт на дереві

3. Кіт на дереві. Окрім різноманітних забав для малюків, на майданчику є ще й суто декоративні прикраси. Одна з них – ось такий чорний кіт, що сидить на дереві. Металеві прути і трохи фантазії – і котик готовий! :)

Лавка з колод

4. Лавка з колод. У справжнього господаря нічого не пропаде: навіть зі звичайних необроблених колод можна зробити лавку для сидіння! Також зверніть увагу на годівницю для пташок ліворуч, оформлену у вигляді мішка з полицями.

Знаряддя для лазіння

5. Знаряддя для лазіння. Дворічним і трирічним діткам дуже цікаво залізати на всілякі драбини і пролазити через тунелі. Оцей пристрій – чудовий варіант для таких ігор! Праворуч встановлені кубічні пофарбовані колоди, які діти використовують, наче сходинки. Також залізти нагору вони можуть по дошці з отворами для рук і ніг. Ну а вгорі вже можна рухатися тунелем, після чого – злізти на землю драбинкою.

Машина з шин

6. Машина з шин. У центрі цієї фотографії – машинка, зроблена з шин. Справжній трайк – гібрид машини й мотоцикла! :) До переднього колеса приєднане пластмасове кермо, а між двома задніми встановлена лавка для сидіння. Спочатку малята попрактикуються на таких машинах, а потім, можливо, й на http://at-avto.kh.ua/kyrsi-vojdeniya запишуться на курси водіння! :)  На задньому плані фото також видно чудову забавку – рухому колоду на ланцюгах, ідучи якою можна тренувати уважність.

Саморобний корабель

7. Саморобний корабель. Шини, кілька металевих кілків і лавка – і корабель готовий! Але це ще не все :) Особлива забавка на кораблі – штурвал, який можна крутити, і рухомий в усі боки бінокль над ним.

Прапор українського флоту

8. До речі, на кораблі піднятий прапор українського флоту :)

Смітник у вигляді ковбоя

9. Смітник у вигляді ковбоя. Дивіться, як творчо оформили сміттєву урну! З такою точно легко буде привчити дітей до порядку :)

Сміттєва урна у формі морської істоти

10. Сміттєва урна у формі морської істоти. Чи то восьминіг, чи то медуза – не зрозуміло, але якась істота з щупальцями :) Головне – що малятам вона теж подобається, і вони охоче відносять до неї обгортки від свого морозива.

Зробити дитячий майданчик своїми руками не дуже просто, але можливо! Особливо, якщо підійти до цієї справи з натхненням і фантазією!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus