Дивовижний текстиль

Четвер, 28 Червня, 2012

Виставка у Харкові

В'язання гачком

У Харківському обласному центрі народної творчості відкрили цікаву виставку Дивовижний текстиль. Експозицію розділили між собою різні техніки рукоділля, пов’язані з текстилем: валяння, плетіння та в’язання. Цікаво, що в рамках виставки можна побачити як сучасні зразки виробів, так і роботи в етностилі.

Іграшки ручної роботи, текстильні прикраси, елементи одягу, натуральне взуття, торбинки для мобільних, капелюхи, цілі картини, головні убори, сумки, плетені шарфи – чого тільки не побачиш нині у Харкові! І любителькам рукоділля, і звичайним модницям тут є на що подивитися.

Серед харківських майстрів, які презентували свої вироби на виставці, Юлія Соколовська, Олена Вовк, Олена Мурашко, Олеся Вакуленко, Олена Кравчинська, Світлана Кот та Вікторія Василькова. Відвідавши виставку Дивовижний текстиль, можна натрапити й на цікавий майстер-клас із текстильної творчості – валяння, в’язання або іншого хендмейду.

Експозиція триватиме до 15 серпня, тож у вас є час викраяти для неї шматочок часу ;) Харківський обласний центр народної творчості розташований за адресою: Харків, вул. Пушкінська, 62. Установа працює з понеділка до суботи з 10:00 до 17:30. Довідки за телефоном у Харкові 700-20-13.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Делая в квартире или офисе ремонт, не забудьте купить люстру по выгодной цене. Именно качественная и красивая люстра станет украшением интерьера.

blog comments powered by Disqus