Дизайн інтер’єру в Дніпропетровську

Пятниця, 18 Квітня, 2014

Курси для майбутніх дизайнерів

Гарний дизайн. Фото з сайту thehomesitter.com

Школа дизайну і декору Світлиця у Дніпропетровську пропонує вам стати студентом, вивчивши ази гармонії приміщення. Курс «Дизайнер інтер’єрів» призначений для людей, які не мають спеціальної освіти, які зацікавлені в набутті професії дизайнера в максимально стислі терміни.

Уроки містять теорію, практику та виконання домашніх завдань. Програма курсу складається з двох ступенів. Залежно від стоять перед Вами завдань, Ви можете прослухати повну програму курсу або одну із ступенів за вибором.

Курси ведуть успішні практикуючі дизайнери, архітектори, художники. Це гарантує слухачам високий рівень знань та їх актуальність. Мінімальна кількість осіб в групі забезпечує ефективний навчальний процес для отримання професійних навичок.
Курси з дизайну дають слухачам відмінну можливість отримати затребувану, цікаву, високооплачувану професію дизайнера інтер’єрів. Ця програма так само буде цікава й тим слухачам, які хочуть розвинути свої творчі здібності та самостійно розробити дизайн-проект власного будинку або квартири. Завдяки фаховим знанням, ви можете дізнатися, для чого потрібна пробковая доска в ремонті та яке її найправильніше застосування. Те саме стосується й інших матеріалів.

Курс «Дизайнер інтер’єрів» складається з двох ступенів навчання:

1.Теоретичний «Основи дизайну в інтер’єрі», практичний «Проектна частина. Дизайн-проект інтер’єру».

2. Комп’ютерна графіка ArchiCAD. Комп’ютерне моделювання 3Dmax (для вивчення комп’ютерних програм необхідно мати ноутбук).

Протягом першого етапу навчання йде знайомство з принципами і законами дизайну інтер’єру, освоєння базових знань і інструментів сучасного дизайнера. Слухачі вивчають композицію, кольорознавство, історію стилів, вчаться дизайнерському малюнку, освоюють загальні принципи планування житлових приміщень, їх облаштування, реконструкції та декорування.

Важливий пункт у лекціях – перепланування та переобладнання приміщення з урахуванням вимог законодавчої бази. Практична частина включає в себе проектування основних видів приміщень в квартирі або будинку. Холи, вітальні, дитячі, їдальні, кабінети, спальні, ванні кімнати, кухні та санвузли.

У процесі навчання за курсом «Дизайнер інтер’єрів» слухачі матимуть можливість самостійно розробляти різні проекти, робити розрахунки, креслення. Це допоможе надалі легко облаштовувати і оформляти, внутрішні простору приміщень.

Завдяки набутим знанням, слухачі курсу «Дизайнер інтер’єрів, зможуть професійно підібрати меблі, стильні аксесуари та матеріали для оформлення відповідного інтер’єру.

Основне завдання навчання – розвиток дизайнерського бачення, розкриття творчої індивідуальності і креативності майбутнього дизайнера. По закінченні навчання слухачі можуть самостійно розробити концепцію дизайн-проекту житлового приміщення. Під керівництвом досвідченого дизайнера слухачі проходять всі етапи проектування: від технічного завдання до створення робочих креслень та інтер’єрних візуалізацій.

Контакти школи дизайну: Дніпропетровськ, просп. Кірова, 46-7, (067) 631-79-17.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus