Дзвони Лемківщини 2012

Пятниця, 3 Серпня, 2012

Фестиваль лемківської культури

На фестивалі будуть вишиванки

4 та 5 серпня на Ватряному полі неподалік Монастирська (Тернопільська область) відбудеться чотирнадцятий фестиваль лемківської культури Дзвони Лемківщини. Виставки художніх робіт, майстер-класи з народних ремесел, музичні концерти, демонстрації виробів лемківської культури та різноманітні забави – ось що чекає на гостей фестивалю цими днями.

Розпочнеться дійство 4 серпня об 11:00 урочистою ходою вулицями Монастириська, а також покладанням квітів до пам’ятника Шевченку. О 13:00 розпочнеться урочисте дійство в урочищі Бичова.

На фестивалі Дзвони Лемківщини 2012 буде презентовано традиції не лише лемків: сюди приїдуть продемонструвати своє мистецтво й представники різних європейських країн. Окремим пунктом дійства стане дитячий майданчик, на якому запалять невелику лемківську ватрочку. До того ж, на окремій сцені виступатимуть дитячі музичні колективи.

Тож не пропустіть фестивалю Дзвони Лемківщини 2012! Приїжджайте 4 та 5 серпня до міста Монастирисько Тернопільської області.

До речі

Фестиваль лемківської культури на Тернопільщині був заснований 1999-го року. Тоді у селі Гутисько Бережанського району відбувся перший фестиваль Лемківська Ватра. З 2001-го року фестиваль проводять поблизу Монастириська, і тепер дійство називається Дзвони Лемківщини.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Хотите получить самый модный аксессуар этого сезона? Тогда покупайте iphone 5 белый недорого! Айфон белого цвета – это очень оригинально!

blog comments powered by Disqus