Еліт Експо 2013

Середа, 20 Лютого, 2013

Ювелірна виставка у Львові

Намисто

З 28 лютого по 3 березня у Львові можна буде полюбуватися найгарнішими витворами ювелірного мистецтва. Тут у Палаці мистецтв відбудеться VIII спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок «Еліт Експо 2013». Подію організовує ПрАТ «Гал-ЕКСПО» у рамках своєї виставкової програми «Галицькі експозиції».

«У виставці братимуть участь провідні вітчизняні виробники ювелірних виробів, а також виробничі та торгівельні фірми З Росії, Китаю та Польщі, – зазначають організатори виставки. – В експозиції виставки будуть презентовані найкращі вироби українських ювелірів, коштовності, вишукана біжутерія, елітні сувеніри та подарунки. Гості та відвідувачі виставки матимуть змогу придбати ювелірні прикраси безпосередньо у виробників».

Метою виставки-ярмарку називають презентацію на теренах Західної України нових колекцій, нових розробок та нових технологій, що з’явилися на вітчизняному ювелірному ринку. Ювелірна галузь України стрімко розвивається, тож подивитися буде на що!

Урочисте відкриття ювелірної вставки Еліт Експо 2013 розпочнеться 28 лютого о 12:00 у приміщенні Львівського Палацу мистецтв: Львів, вул. Коперника, 17.

До речі

Виставку Еліт Експо 2013 підтримують Асоціація ювелірів України,  Державна пробірна служба та Державний гемологічний центр України. Генеральний партнер виставки – ювелірний завод «Золотий Вік».

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Вам понадобится модный чехол для iPad 3 по хорошей цене, ведь чехлы для iPad – это очень стильные аксессуары!

blog comments powered by Disqus