Етнофестиваль Трипільські Зорі 2012

Четвер, 24 Травня, 2012

Черкаси збирають любителів етніки

Трипільсьий бичок

26 та 27 травня у Черкасах відбудеться фестиваль Трипільські Зорі, який цьогоріч святкує своє п’ятиріччя. Бойовий гопак, насичена музична програма, бодіарт (розпис тіла), кінопокази, лендарт, ярмарок виробів ручної роботи, майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, спортивні змагання, конкурси та оповідки від Сашка Лірника – усе це чекає на поціновувачів трипільської культури, які завітають на свято.

Організатори фестивалю Трипільські Зорі 2012 постаралися над музичним наповненням заходу. Тож на гостей Черкас чекають виступи таких ватаг: Ренесанс, Ефект Метелика, Варка, Мартові, ДримбаДаДзига, Друже Музико, Чумацький Шлях, Фолькнери, Прелеста та інші.

Цікавинкою етнофестивалю обіцяє стати акція «Аукціон небаченої щедрості», запланована на 26 травня. Під час аукціону можна буде розіграти непотрібні вам лоти – іграшки, одяг, книги, посуд та інші речі, що припадають пилом у шухлядах. Головна ознака аукціону – не збільшення ставок, а їхнє зменшення. «Віддайте речі тим, кому вони справді потрібні! – кажуть організатори фесту Трипільські Зорі. – Потрусіть ваші комірчини, балкони та шафи й несіть у суботу 26 травня у Долину троянд на майданчик з написом «Аукціон Щедрості».

Для майстрів ручної роботи організатори дійства мають гарні новини – приїжджати на Трипільські Зорі можна без попередньої реєстрації. Участь у ярмарку – безкоштовна, але й про місце продажу треба подбати самотужки. Ярмарок майстрів розташується на окремій території, відведеній спеціально для продажу рукотворних речей.

Отже, приїжджайте на Трипільські Зорі 2012! Місце проведення етнофестивалю: Черкаси, Долина Троянд (її проїжджають маршрутки №11 та №21). Початок дійства – 26 травня о 12:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Планируете отпуск, но еще не решили, куда поехать? Отличный отдых предлагают отели Анапы для любителей туризма и курортов изо всех стран!

blog comments powered by Disqus