Facebook ручної роботи

Пятниця, 17 Квітня, 2015

Форма для печива Facebook

Рукоділля – це не лише плетені шапки та прикраси з епоксидної смоли: багато хто з майстрів «оцифровується» та вплітає у свою творчість сучасні технологічні нюанси. Взяти хоча би Фейсбук: ця соціальна мережа нині відображена у виробах кількох українських майстрів, яких ми знайшли на міжнародному рукодільному сайті Етсі. Який Фейсбук вам ближчий – солодкий, м’який чи на паличці? Давайте перевіримо ;)

1. Форма для печива Facebook. Тут все дуже просто: форма виглядає, наче печатка, і «працює» відповідно. Якщо ви хочете приготувати оригінальне печиво на вечірку, тонко розкатуйте тісто та натискайте на нього цією формою, тримаючи її за ручку. Потім перекладіть на форму для випікання заготовки печивок і спечіть їх у духовці. На готовому печиві можна підкреслити букву F, підфарбувавши її глазур’ю. Продає таку печатку UniqueRollingPins з Одеси, а коштує ця штука 18 дол.

Подушка Фейсбук

2. Подушка Фейсбук. Ну, не весь Фейсбук, звісно, а лише його іконка, знайома усім нам :) Подушка має розмір 30 на 30 см і виготовлена з флісу та оздоблена невидимою «блискавкою». Коштує такий сувенір 25 дол. і, вочевидь, добре підійде для людей, закоханий в Інтернет і сучасні технології. Продає подушку MyPersonal з Києва.

Лайк на паличці

3. Лайк на паличці. Цей надважливий аксесуар може знадобитися для фотосесій :) Хтось прикрашає свій образ у фотостудії різноманітними вусами і смайликами на паличці, а хтось обере ось такий лайк :) Знак для фотографування продає MisterMustache з Києва, а коштує він 7 дол. Виготовлений він з картону з акриловим розписом та бамбукової палички.

Настінна дошка Лайк

4. Настінна дошка Лайк. І таке є! :) Така дошка дуже корисна для тих, хто захоплюється тайм-менеджментом і ефективною організацією своєї роботи. До дошки можна чіпляти різноманітні записки за допомогою кнопок, тож така річ – просто незамінна у комунікації. Коштує вона 7 дол., а продає її Positiveseller з Києва.

Ви би купили щось подібне до цих виробів у подарунок другові? Як вважаєте, у використанні логотипів соціальної мережі в своїй творчості нема нічого «кримінального»? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus