Фестиваль Make It Show у Києві

Четвер, 4 Червня, 2015

Вуличне мистецтво

27 та 28 червня у Києві (арт-завод Платформа) відбудеться дуже цікавий і неординарний захід. Фестиваль Make It Show об’єднає кілька секцій, де відвідувачі зможуть знайти для себе найкращі розваги та активності. Тут будуть такі розділи: Наука, Техно, Мистецтво, Еко, Мода і Їжа. Тепер про усі частинки фесту – трохи детальніше.

1. Наука. «Це наука, крихітко! Чиста, крута наука! – пишуть організатори. – У нас не буде Альберта Ейнштейна і Ніколи Тесли, але якби вони були з нами, то точно не пропустили б цю подію. Адже їхні послідовники – сучасні винахідники, розробники і стартапери – будуть не тільки розповідати в нашому відкритому лекторії про те, як наука допомагає заробляти гроші, але й показувати в експозоні, як за допомогою старої доброї науки натерти ебонітову паличку і зробити щось корисне для цього світу».

2. Техно. На два дні Арт-завод «Платформа» перетвориться на офіційне представництво Stark Industries, потрапити в яке буде мріяти навіть Оптімус Прайм. «У нас будуть коптери, дрони, роботи. Ми покажемо гаджети, про які не знає навіть Шелдон Купер, і додатки, які повинні бути у кожного, хто купив собі смартфон не тільки заради Instagram. – Обіцяють організатори. – Наші техноексперти дадуть відповіді на всі питання стражденних гіків, починаючи з тантричних технік перевстановлення Windows і закінчуючи лайфхаком, як зібрати космічний шаттл в домашніх умовах».

3. Мистецтво. Стріт-арт, комікс-арт, інсталяція, 3д-маппінг, графіті. Якщо ці слова вам про щось говорять, то запишіть у щоденник дати 27-28 червня і подивіться в Google Maps, як дістатися до Арт-заводу «Платформа».

4. Еко. Під’їхати на сігвеях до кисневого бару і замовити зелений салат. А потім сходити до рампи і подивитися, як біеміксери і спортивні фрістайлери роблять дивовижні речі… Та що там, просто оцінити оригінальність молодих стартаперів, які роблять з перероблених пластикових пляшок, скажімо, меблі або одяг! Бути разом з людьми, які роблять світ чистішим і при цьому отримують задоволення. Хіба це не круто?

5. Мода. Мода у великому місті не спить! Все розвивається, і з’являються нові амбітні бренди. «Ми запросили до себе всіх найбільш яскравих і цікавих молодих дизайнерів і fashion-проекти, які створюють актуальну міську моду. Аксесуари, взуття і одяг, створені локальними брендами, будуть представлені в галереї стартапів і експозоні», – обіцяють організатори.

6. Їжа. Що може бути краще важкого бургера і келишку холодного напою в спекотний літній день? Хіба що барбекю, і потім ще морозивко. Всіх гостей фестивалю годує «Вулична їжа». І все це – сидячи на зеленому газоні під звуки DJ-сетів, поки ваші діти веселяться під наглядом професійних аніматорів.

Нагадаємо, фестиваль Make It Show відбудеться у Києві 27-28 червня, на території арт-засобу Платформа (ст. м. Лісова). Адреса: Київ, вул. Магнітогорська, 1-А.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Перед тем как ехать в Италию на отдых, изучите общественный транспорт в Италии и различные транспортные маршруты. В любом случае, эта информация очень пригодится вам в путешествии!

blog comments powered by Disqus