Фестиваль Різдвяного хендмейду в Києві

Понеділок, 15 Грудня, 2014

Новорічні листівки

Знову і знову ми розповідаємо про цікаві рукодільні заходи, приурочені до зимових свят. Зараз у різних торговельних центрах відбувається безліч виставок та ярмарків, які не хочеться пропускати! Одна з таких подій – Фестиваль Різдвяного хендмейду, який днями відбудеться у столичному центрі ДрімТаун. Приходьте 20 і 21 грудня до другої частини ТРЦ Dream Town, і ви побачите багато цікавого!

«Хочеться, щоб на свята все було ідеальним, і ми готові допомагати в цьому, – кажуть організатори заходу. – На фестивалі хендмейду можна буде придбати унікальні речі ручної роботи: новорічні подарунки, ялинкові іграшки, прикраси для дому та святкового столу».

Гарна новина для усіх творчих людей: на цьому фестивалі можна буде не тільки купити подарунки та прикраси, але і взяти участь у цікавих майстер-класах, серед яких:

- Прикрашання ялинки;

- Виготовлення ялинкових іграшок;

- Оформлення подарунків;

- Листівки ручної роботи;

- Святкове сервірування столу та інше.

Ми впевнені, що на фестивалі ви надихнетеся чудовою святковою атмосферою та перенесете її до своєї оселі. А потім загорнетеся у ковдру, наллєте собі запашного какао та увімкнете фільм на зразок цього http://www.beautifulworldf.ru/2014/09/blog-post_14.html або іншого старого кіно. Гарний вечір буде гарантовано!

Дата проведення: 20-21 грудня, час: 10:00-22:00, початок майстер-класів – о 14:00. Місце проведення: друга частина ТРЦ «DREAM TOWN», Київ, пр. Оболонський, 21-б, 2 поверх, атріум «Італія».

Фото з сайту northstory.ca

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus