Футболки з пташками Made In Ukraine

Понеділок, 30 Березня, 2015

Футболка з птахом на горловині

Продовжуємо закликати весну! Бачите, наш експеримент із весняним квітковим манікюром вдався: в Україні трохи потеплішало після сніжного дводення :) Відтак, зараз будемо роздивлятися авторські футболки з пташками – іншими символами приходу весни. Цей чудовий одяг ми, як завжди, знайшли на Етсі. Серед виробників є й відомі на всю Україну імена (добре, що вони поширюють свою творчість на весь світ!), а є й дує цікаві відкриття. Подивіться самі!

1. Футболка з птахом на горловині. Чудова і дуже об’ємна робота майстра MaidanInspired з Києва (назва бренду теж цікава ;) ). Коштує вона 39 дол., і ціна ця цілком обґрунтована: подивіться, скільки роботи вклав у цей розпис майстер! Птаху на футболку нанесено акриловими фарбами для тканини. Такий виріб можна прати у делікатному режимі, проте все ж бажане ручне чищення.

Птах свободи від Диво

2. Птах свободи від Диво. Мабуть, ви вже чули про Диво з Києва – український бренд одягу, відомий своїми етнічними малюнками. Ось і цей птах, якого ви бачите на цій футболці, намальований у дещо народному стилі. Як пасують йому наші національні кольори!.. :) Коштує така краса 23,33 дол.

Футболка Тукан

3. Футболка Тукан. Ця довгодзьоба птаха – доволі екзотична, адже у наших краях вона не живе. Проте тукан – символ сили і міці, тож подібну футболку можна презентувати будь-якому чоловіку. Коштує вона недорого – 14,90 дол., а продає її MADinUA з Києва.

Футболка з дівчинкою, тваринами і птахами

4. Футболка з дівчинкою, тваринами і птахами. Дуже гарний малюнок! А ще, це чудовий привід пограти у гру на кшталт «Порахуй, скільки пташок зображено на цій футболці» :) І знову браво MaidanInspired зі столиці! Таку футболку з ручним розписом автор продає за 39 дол.

Принт для футболки Пава

5. Принт для футболки Пава. Тут продається не ціла футболка, а електронний варіант принта, який ви можете нанести на одяг. 2,20 дол. – і ця чарівна рожева пава ваша! Продає її EsmiDesign з Дніпропетровська.

А яку пташку ви хотіли би бачити на своїй футболці? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Купити новий якісний одяг ви можете на сайті http://obnovalux.com/ прямо зараз! У цьому магазині представлені різні моделі чоловічого, дитячого і жіночого одягу, тож тут є, з чого вибрати!

blog comments powered by Disqus