Футболки з тваринами Made In Ukraine

Вівторок, 7 Квітня, 2015

Футболка з оленем та ловцем снів

Нещодавно ми вже розповідали про українські футболки з пташками. Нашим відвідувачам цей матеріал неабияк припав до душі, тому сьогодні продовжуємо серію публікацій! Нині покажемо вам футболки з тваринами Made In Ukraine, які ми змогли знайти на сайті Етсі. Якщо вам сподобаються котрісь із них – не соромтеся, шукайте майстрів на цьому сайті та зв’язуйтеся з ними! ;)

1. Футболка з оленем та ловцем снів. Дуже гарний предмет одягу з ручним розписом у свіжих тонах! Його автор – ChernyaevaArt з Києва. Футболка коштує 39 дол., тож саме з таку суму вона може стати вашою! Цей виріб виготовлено з 100%-го бавовняного трикотажу. Взагалі, пошив футболок зараз дуже популярний сервіс, адже футболки потрібні всім: і дітям, я жінкам, і чоловікам, і співробітникам різних компаній для корпоративної ідентифікації. Не забувайте, замовляючи пошиття футболок, уточнювати склад тканини, адже набагато приємніше носити одяг із натуральних тканин!

Футболка з дніпровим левом

2. Футболка з дніпровим левом. Так назвали цю фантастичну тваринку виробники – відома ватага Диво. Відома вона передусім тим, що на одяг наносить зображення казкових тварин, намальованих у стилі українського примітивного мистецтва. Вартість футболки – 23,73 дол.

Футболка з ексклюзивним принтом Лев

3. Футболка з ексклюзивним принтом Лев. А ось і ще один варіант левчика – веселий і життєрадісний! Його виготовили у Львові, автор – LidikArt. Коштує така краса 20 дол.

Футболка з жирафами

4. Футболка з жирафами. Від попередніх (і, чого вже гріха таїти, більш стандартних футболок) цей варіант відрізняє розташування зображення. Жирафи повсюди, на всій футболці! Якщо ви любите екзотичних тварин, замовте цей виріб у RockyRacoonApparel з Києва за 28 дол.!

Футболка з мишеням

5. Футболка з мишеням. Яке миле створіння! Певно, від такої футболки поціновувачки прекрасного можуть втратити свідомість! Тим більше, це мишенятко намальоване вручну акриловими фарбами! Вартість футболки – 36 дол., а продає її Unicadecor зі Львова.

Чоловіча футболка з левом

6. Чоловіча футболка з левом. Ну, це вже 100%-о чоловічий варіант! Зверніть увагу, що лев тут, як живий: здається, от-от загарчить прямо з футболки! Продає таку красу Barabaha з Києва, ціна – 25 дол.

Футболка з лисою

7. Футболка з лисою. Тут тваринка теж, наче справжня! Та й акрилової фарби було витрачено на цей малюнок, погодьтеся! Відтак, вартість такого предмету одягу – немала, 34 дол. Продає її MaidanInspired з Києва.

Ну і традиційно просимо вас ділитися своїми доробками з нами! Якщо ви коли-небудь нашивали, вишивали, малювали тваринок на своєму одязі – поділіться фото у коментарях! ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus