Гарбузове мистецтво

Вівторок, 18 Жовтня, 2016

Мавпа з гарбуза

Гарбузи – неперевершені овочі: вони дуже корисні, довго зберігаються та ще й дарують нам гарний настрій своїм виглядом і кольором. А ще, з гарбузів можна робити справжні витвори мистецтва! І коли ж, як не восени, чим зайнятися? ;) Якщо ви любите перетворювати смакоту на красу (наприклад, робити квіти з цукерок), наша публікація – для вас! Давайте подивимося, які мистецькі об’єкти можна зробити зі смачних гарбузів!

1. Мавпа з гарбуза. Звісно, з першого разу зробити такий шедевр навряд чи вдасться. Особливо людям без художнього хисту :) Але тут багато важить і сама технічність: день за днем вдаючись до карвінгу, у вас має виходити все краще і краще гарбузове різьблення! Для створення такої мавпи підійде продовгуватий гарбуз, а ось вушка, вочевидь, доведеться приєднати з частинок іншого гарбуза. Кому як, а мені легше зайнятися приготуванням їжі – наприклад, ось такої hozoboz.com/recepty/kak-prigotovit-krylyshki-v-duxovke-recept-s-foto/ смачної страви «Крильця у духовці»…

Моторошний Хелловін

2. Моторошний Хелловін. Таку страшну мордашку можан приготувати на Хелловін, якщо ви відзначаєте це західне свято. Художній талант тут не дуже й потрібен: усі лінії – максимально прості та прямі, отож впоратися із завданням зможе навіть новачок. Щоправда, для такої роботи потрібна сила: треба буде сильно натискати на ніж, аби прорізати шкірку гарбуза.

Гарбуз із носом

3. Гарбуз із носом. Цей приклад ми публікуємо для того, щоб показати: ви можете використовувати «деталі» гарбуза, як частинки вашого мистецького об’єкту. Отож, хвостик гарбуза може перетворитися на ніс ось такого хелловінського монстрика.

Риба з гарбуза

4. Риба з гарбуза. Ця робота так само складна, як і перший витвір. Тут знадобляться і справжній талант, і сила, і навички у карвінгу. Крім того, не обійтися і без фантазії :) Лише уявіть, як майстер вигадував цю композицію і як додумався до того, щоб ліхтарих цієї риби виготовити із гарбузового насіння! :) До того ж, велике значення у цьому мистецькому об’єкті відіграла форма гарбуза: продовгувата із закрученою на один бік основою.

Людське обличчя з гарбуза

5. Людське обличчя з гарбуза. Таким чином можна зробити навіть автопортрет :) Хоча для виготовлення такої краси знадобляться спеціальні карвінг-інструменти та багато-багато терпіння. Набагато легше шити кухонні прихватки для приготування їжі або плести серветки гачком :)

Посіпака з гарбуза

6. Посіпака з гарбуза. Доволі простий і веселий витвір, який всі підніме настрій :) Тут з гарбуза треба вирізати кругле око Посіпаки, його одяг і зачіску. Саме око варто вирізати глибоко, залишивши лише тоненьку плівочку гарбузової м’якоті. Ну а зі сторони спинки зробіть великий отвір, через який можна класти всередину Посіпаки лампочку чи навіть частину гірлянди і вмикати цю «іграшку».

Квіти на гарбузі

7. Квіти на гарбузі. Дуже милий предмет інтер’єру, виготовити який доволі просто. Для цього виріжте маленьким зручним ножем рослинний орнамент по всьому гарбузу: квіти, гілочки, листочки. Буде дуже гарно!

Фото з сайтів: kidville.com, coolfaceart.blogspot.com, laura.moncur.org, shadolrds.wordpress.com, finearttips.com, scotsnewsletter.com, sunjournal.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus