Горішні Плавні – трикотажна мекка

Пятниця, 3 Червня, 2016

Комплект дитячого одягу від Valeo&V

Перейменування Комсомольська Полтавської області на Горішні Плавні стало топовою темою для обговорень у соцмережах. Ще б пак: дати суворому «пролетарському» місту таку романтично-мелодійну назву!.. Турфірми швиденько взялися створювати тури до Горішніх Плавнів (судячи з фото, місто таки дуже гарне!), митці – обговорювати ймовірну появу потужного фестивалю у тих краях… А нам здалося, що цьому місту навіть не треба створювати щось нове, аби «прозвучати» на всю Україну. Адже тут функціонує велика кількість підприємств, що виготовляють трикотажний одяг! Про знаменитий «комсомольський трикотаж» – наша публікація.

Місто Комсомольськ з’явилося на мапі на початку 1960-х років минулого століття: його побудували паралельно з розвитком видобування залізної руди у цій місцевості. Нині місто так само живе з видобувної промисловості: з руди роблять залізорудні окатиші, за експортом яких місцевий Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат обганяє усі інші подібні підприємства України.

Та попри потужну видобувну промисловість, відоме це місто й не менш розвинутою легкою промисловістю. «Комсомольський трикотаж» – це бренд, який навіть не потребує представлення: мабуть, кожна українська мама знає, що повзунки та бодіки з Комсомольська – якісні та при цьому найдешевші в Україні.

Щоб підтримати виробників трикотажу з Горішніх Плавнів і показати їм, що перейменування міста може принести не лише палкі дискусії, а й певні рекламні бонуси, перелічимо найбільш видні підприємства легкої промисловості цього міста. Якщо ви знаєте ще когось із місцевих виробників, пишіть нам у коментарях – обов’язково додамо до переліку!

Ельф і Фея

Трикотажна фабрика «Ельф і Фея». На цьому підприємстві виготовляють дитячий одяг з трикотажних полотен від 2004 року. Окрім самого пошиття, тут розробляють цікаві дизайни одягу та наносять на трикотаж принти улюблених дитячих мультгероїв. Обсяги виробництва на фабриці «Ельф і Фея» велетенські: тут шиють і футболки, і светрики, і водолазки, і сукні, і спортивні костюми, і багато іншого. При цьому, завдяки великій кількості одягу у виробництві, підприємство може собі дозволити ставити невисокі ціни на речі. Наприклад, офіційний онлайн-магазин фабрики http://elftex.com.ua пропонує купити хлопчачу футболку за 37,70 грн, водолазку за 48,62 грн, а дитячу толстовку з принтом – за 121,68 грн. Розташована фабрика «Ельф і Фея» за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Тіко-престиж

Виробничо-комерційна фірма «Тіко-Престиж». Це підприємство працює з 1998 року на базі Комсомольської швейно-трикотажної фабрики. Тут шиють і дитячий трикотажний одяг, і дорослий (жіночий та чоловічий). Особливою популярністю користуються численні моделі вишиванок від «Тіко-Престиж». Цікаво, що це підприємство «обшиває» не лише українців, а працює й на закордон: замовники з США, Німеччини, Бельгії і Франції надсилають на фабрику матеріали, а місцеві майстрині відшивають з нього потрібні моделі одягу. Виробничо-комерційна фірма «Тіко-Престиж» також працює за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3. Купити одяг від цього підприємства можна у роздрібних магазинах. Якщо ж ви хочете закупити трикотажні вироби за гуртовими цінами, зверніться до відділу збуту за контактами, вказаними на сайті фірми: http://tiko-prestige.com.ua/index.php

Авекс Текс

Трикотажна фабрика «Авекс Текс» виготовляє дуже широкий спектр товарів: ясельний одяг, дитяче вбрання, жіночі й чоловічі моделі, білизну і навіть пледи. Купити дитячу толстовку на сайті виробника http://beemart.pl.ua можна за 117 грн, дівчачі літні шортики – за 19 грн, а панамку – за 50 грн. Підприємство розташоване у приміщенні тієї ж великої фабрики: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Незабудка

Трикотажна фабрика «Незабудка». Знаменитий комсомольський трикотаж виготовляють і тут – на фабриці з романтичною назвою «Незабудка». Дитячий ясельний одяг, футболки-вишиванки, білизна для дітей, прогулянкове вбрання – усе це можна підібрати тут на свій смак. Ціни – дуже демократичні: шортики коштують 36 грн, комплект з футболки і шортів – 47 грн, а легінси для дівчинки – 30 грн. Адреса інтернет-магазину фабрики «Незабудка» – http://nezabudka-tm.com.ua, а адреса виробничих потужностей – на тій же фабриці: Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Гном

Фабрика «Гном». Цей дитячий одяг дуже популярний на «мамських» форумах та у закупках ясельного вбрання. Ще б пак, адже поряд з невисокими цінами тут є і гарна якість, і милі дизайни. Комбінезон з ведмедиками коштує лише 51 грн, вуличний комплект з маєчки і трусиків з тигром – 24 грн, а звичайний бодік – 17 грн. Тішить також, що на сайті http://gnom.pl.ua до покупців «заграють» супутніми дитячими товарами (іграшками) та акціями. Наприклад, прямо зараз триває конкурс дитячих малюнків, переможець яких зможе побачити своє творіння на одязі з нової колекції. Дитячі малюнки на одязі рулять і в Україні! :) Адреса підприємства – місто Горішні Плавні Полтавської області.

Лулі

Дитячий трикотаж «Лулі». Ще один бренд, який дуже люблять українські матусі. Ясельний одяг, жіночі піжами і халати, чоловічі футболки і спідня білизна, одяг для вагітних і одяг для годування – ось такий у «Лулі» асортимент. Шапочка на зав’язках коштує лише 6,59 грн, теплий «чоловічок» – 118,62 грн, а пісочник з якорем – 92,03 грн. Купити ці вироби можна на http://luli.com.ua, а от шиють їх теж у колишньому Комсомольську: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Valeo&V

Дитячий трикотаж «Valeo&V». Це підприємство працює з 2002 року. Його потужності розташовані також у Горішніх Плавнях, але вже за іншою адресою: вул. Гірняків, 5. Тут виготовляють вже не тільки речі з легенького трикотажу, а й дитячі конверти, комбінезони-трансформери та светрики з цікавими принтами та аплікаціями. Джемпер зі слоником коштує до 134 грн (щоправда, там і розміри маленькі – до 60), теплий дівчачий жилет з капюшоном – до 229 грн, біле крижмо – 235 грн. Сайт з цими виробами: http://www.valeo.pl.ua.

Наталі Момот

Виробник трикотажу Наталі Момот. На сайті http://natalimomot.com.ua можна купити трикотаж із Горішніх Плавнів: одяг ясельної групи, дитяче та доросле трикотажне вбрання. Сліп з тонкого куліру коштує тут 71,90 грн, трикотажна вишиванка для хлопчика – 99,50 грн, а жіночий сарафан – 118 грн. Купити комсомольський трикотаж від Наталі Момот можна й на виробництві: м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Пузя

Виробник дитячого трикотажу «Пузя». «Чоловічок» з махрової тканини на сайті http://www.puzya.com.ua коштує 103,62 грн, спортивні штани з начосом – 36,79 грн, а дитячий гімнастичний купальник – 67,37 грн. Виготовляють тут також і слинявчики, пінетки та пелюшки. Адреса виробництва: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Будівельників, 32.

Modni Kids

Торгова марка «ModniKids». На цій фабриці шиють одяг для дітей від народження і до 8 років. Тобто, вбрання для найцікавішого періоду, яке дозволяє поекспериментувати з принтами та ідеями оформлення :) На сайті http://modnikids.com діють акції і розпродажі, а светрик з мавпою можна купити за 54,10 грн. Комплект із футболки та шортів для хлопчика коштує 37,05 грн, а дитячі трусики – 7,60 грн. Адреса потужностей вам вже знайома: м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3.

Пташка Текстиль

Торгова марка «Пташка Текстиль». Одяг для дітей, дорослих та ясельний асортимент для найменших – ось, чим може похвалитися ця фірма. На доволі зручному сайті http://ptashka-tex.com.ua можна купити жіночий комплект з майки та шортів за 141,75 грн, дитячий бодік за 16,80 грн, а дошкільну піжаму за 43,58 грн. Працює підприємство за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Гірняків, 18.

Софія Текстиль

Трикотаж «Софія Текстиль». На сайті http://sofiyatextil.com.ua продають стандартних трикотажний «набір»: ясельний одяг, одяг для дітей та дорослих. Тут можна купити цілий жіночий спортивний костюм з двонитки за 305,50 грн! Дитяча бандана коштує лише 3,50 грн, а водолазка для дівчинки – 45,90 грн. Шиють одяг для «Софії Текстиль» у Горішніх Плавнях, на вул. Строни, 3.

Сона-Текс

Дитячий комсомольський трикотаж від «Сона-Текс». За тією ж адресою – вул. Строни, 3 – у Горішніх Плавнях зосереджене й виробництва «Сона-Текс». Тут шиють простенький дитячий і ясельний трикотаж, а також білизну, штанці та футболки для дорослих. З головних уборів для малят на сайті http://sonatex.com.ua представлені і немовлячі чепчики, і трикотажні шапочки для весняних прогулянок, і бандани, і панамки.

Vivatex

Трикотажне підприємство «Vivatex». З 2008 року у Комсомольську працює ще один виробник трикотажного одягу – Віватекс. Аби відрізнятися від конкурентів, це підприємство обрало не лише ясельно-трикотажний напрямок: тут шиють також карнавальні костюми та теплі светрики. На сайті http://vivatex.com.ua дитячий акрилово-вовняний светрик коштує 120 грн, рушник з капюшоном – 95 грн, а чорні шкільні штани для хлопчика – 160 грн. Точної адреси підприємства ми не знайшли, проте воно також працює у Горішніх Плавнях Полтавської області.

Трикотажний Рай

Фабрика «Трикотажний Рай». Ми ж казали, що трикотажна мекка :) У Горішніх Плавнях на вул. Гірняків, 2 розташовані потужності ще одного виробника трикотажу – фабрики «Трикотажний Рай». На сайті http://poops.pl.ua штанці з інтерлока для хлопчика можна купити за 45 грн, повзунки – за 21 грн, панамку – за 56 грн, а дитячу футболку з принтом – за 27,10 грн. Також тут продають і одяг для школи, вишиванки та спідню білизну для дітей.

Отож, трикотаж у Горішніх Плавнях процвітає! :) Щоправда, нишпорячи по сайтах виробників, нам не завжди вдавалося знайти ціни на трикотажній одяг, а подекуди неможливо було роздивитися товари через низьку якість фотографій. Та попри це, «комсомольський трикотаж» залишається дуже перспективним: якщо до цих надзвичайних виробничих потужностей додати фахових креативних працівників (дизайнерів, фотографів, маркетологів), вироби стануть популярні не лише серед найближчого закордону, а й у західних країнах. А якої думки ви про трикотаж з Горішніх Плавнів? Купували щось із цих виробів для себе або своїх дітей?

* Усі фотографії взяті з сайтів виробників.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus