Горнята для кави Made In Ukraine

Понеділок, 13 Квітня, 2015

Горнятко для кави блакитно-коричневе

Це пост неймовірної насолоди! Адже рукотворні шедеври, що переплітаються з ніжним ароматом кави, неможливо порівняти ні з чим іншим :) Різноманітні поливи, емалі та, звісно ж, глина – ось які засоби використовують митці, аби вдихнути особливу енергетику до свого задуму. Чотирьох найцікавіших майстрів, які роблять горнята для кави в Україні, ми вирішили вам показати. Їх ми знайшли на Етсі – пошукайте й ви! Пофантазуйте, як приємно пити каву з кавової машини, купленої здесь і налитої до казкового горнятка!

1. Горнятко для кави блакитно-коричневе. Яке чудове поєднання кольорів і текстур! Здається, що з філіжанки виливається щось смачненьке – наприклад, вершки до кави :) У цьому рухові й полягає таємниця привабливості горнятка, яке просто заворожує своєю красою! Автор цього милого дива – CeramicSoul з Чугуєва, що на Харківщині. Коштує горнятко 18 дол.

Синє керамічне горня до кави

2. Синє керамічне горня до кави. Дуже цікаво виглядають на керамічних виробах не лише абстрактні зображення, а й отакі строгі й геометричні. Білі трикутнички зі смужками на синьому тлі виглядають дуже магічно. Уявіть, яке це задоволення – пити справжню каву з мистецького витвору! Ціна цієї краси – 14 дол., а її автор – quietform з Києва.

Об’ємна філіжанка для кави

3. Об’ємна філіжанка для кави. Ну, це вже найвищий «пілотаж»! Цей витвір зробила Landby з Києва і продає на Етсі за 35 дол. Лишень уявіть, скільки часу пішло на виготовлення такої об’ємної квітки, як на цьому горняткові!.. Ну а після ліплення це зображення треба було ще й розмалювати, подарувавши йому найрізноманітніші відтінки!

Керамічні горнята для кави в етностилі

4. Керамічні горнята для кави в етностилі. Цілих чотири горнятка продаються у наборі за 20 дол.! Продавець таких виробів – Almazzon з Одеси. До речі, у цьому профайлі ми знайшли багато цікавих автентичних виробів з глини – як темної, так і світлої. Щодо цих горнят, то їхній розмір середній, що дає можливість наливати до них як каву, так і чай.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus