Гуцулів надрукують на марці!

Середа, 18 Квітня, 2012

Гуцульський одяг побачать у Європі

Марка з гуцулами

9 травня Укрпошта планує випустити друком зчіпку з двох марок регулярної серії «Європа». Тема цьогорічної серії – «Відвідайте…», тож творці поштового мистецтва вирішили запросити усіх до Закарпаття. На новеньких марках буде зазначено: «с. Ділове, Україна – географічний центр Європи». А поруч із карпатським краєвидом та дороговказом на марках красуватимуться гуцули в етнічному вбранні та з трембітами.

Автор дизайну марок – Наталія Андрійченко. Чотири чоловіки, постаті яких з’являться на марках, вбрані у традиційний гуцульський одяг: вишиванки та автентичні кожухи - кептарі. Зчіпка новеньких марок вже зараз бере участь у загальноєвропейському конкурсі, тож оцінити гуцульський колорит можуть і за кордоном. Мало того – усі охочі мають змогу і відзначити українську марку, подарувавши їй свій голос.

«Асоціація європейських державних поштових операторів PostEurop розпочала конкурс на кращий дизайн поштової марки на тему «Відвідайте …», випущених поштовими адміністраціями в 2012 році за програмою «Європа», – повідомляють на сайті Укрпошти. – Голосуймо за Україну та українську марку на сайті PostEurop posteurop.org у розділі «What we do-Europa stamps-Competition 2012 Visit»! Голосування триватиме до 1 червня 2012 року».

До речі

Філателістична серія «Європа» існує від 1956 року. З того часу європейські країни раз на рік випускають марки певної тематики. Наприклад, темою минулого року були ліси, позаминулого – дитячі книги, а нинішнього – «Відвідайте…». Наступного ж року творці марок з усієї Європи працюватимуть над дизайном «поштовий транспорт».

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus