Гвоздика гачком, майстер-клас

Субота, 5 Липня, 2014

Гвоздика гачком

Мила, універсальна та легка у виконанні гвоздика гачком сьогодні у центрі нашої уваги. Якщо бажаєте й собі таку, мерщій за матеріалами! Щоправда, нічого особливого для виготовлення цієї гарненької квітки не знадобиться, тож Ви можете взяти й нитки, що залишилися від пледа чи великої серветки.

Для створення гвоздики нам знадобиться насамперед гачок у діаметрі 1.5 mm, рожева нитка типу «Ірис», намистина середнього розміру, трохи зеленої атласної стрічки, голка. Ну а використати такий витвір можна буде, причепивши гвоздику на топы женские 2014 або ж на літній легенький капелюх.

1. Розпочинаємо роботу із набору 9 повітряних петель, замикаємо їх у кільце.
1 рядок: для підйому набираємо 3 повітряні петлі й у кільце в’яжемо ще 23 стовпчики із накидом.

Серединка гвоздики

2. 2 рядок: набираємо 3 повітряні петлі й виконуємо у кожний стовпчик попереднього рядку по 2 стовпчики з накидом. У підсумку отримаємо 48 стовпчиків у рядку.

2 рядок

3. 3 рядок: наше завдання зробити квітку якнайбільш кучерявою, тому у цьому рядку ми в’язатимемо в один отвір 3 стовпчики із накидом.

Хвильки гачком

4. 4 рядок: в’яжемо по 2 стовпчики із накидом у один отвір попередній рядочка.

Хвилясті пелюстки

5. 5 рядок: це заключний рядок, для «хвиль» в’яжемо стовпчик без накиду дві повітряні петлі і наступний стовпчик без накиду. Так обв’язуємо до кінця кола.

Гвоздика майже готова

6. Тепер треба пришити бусинку, із зеленої стрічки скрутити листочок і теж прилаштувати до квітки. Ну і нарешті настав час милуватись гвоздикою. Якщо Вам сподобалася ця гвоздика гачком, спробуйте й самі зробити подібну квітку! Успіху Вам!

Гвоздика гачком, майстер-клас

За цими лінками ви можете також знайти детальні описи в’язаної троянди та симпатичного квіткового мотиву. Найкращі плетені ідеї – для вас!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus