Ідеї для жіночих годинників

Вівторок, 3 Лютого, 2015

Годинник з потрійним ременем

Багато хто з майстрів починає свою творчість з прикрас: хтось робить сережки з полімерної глини, хтось випробовує епоксидну смолу, хтось робить віночки на голову… Але за прикрашання наручних годинників беруться далеко не всі: це вже – найвищий пілотаж! Якщо ви все ж хочете спробувати себе у цій справі, подивіться на ідеї для жіночих годинників: раптом, захочете зробити подібну підвіску чи ремінець?..

1. Годинник з потрійним ременем і підвіскою. Справжній жіночий варіант! Окрім того, що циферблат оточений гарною рамкою, тут ще й ремінець особливий: окрім основної широкої лінії є ще плетений ремінь та шнурок з намистинами. Виріб дуже вдало декоровано підвіскою з рибою, тож, якщо вам сподобався такий варіант, спробуйте повторити його, попередньо накупивши матеріали для творчості!

Годинник у подвійній рамці

2. Годинник у подвійній рамці. Такий наручний жіночий годинник виглядає особливо витончено. Друга зовнішня рамка навколо циферблату ніби натякає на прозорість і легкість образу, тож такий годинник зможе підкреслити жіночність.

Годинник з малюнком

3. Годинник з малюнком. Прикрасити наручний годинник ілюстрацією – найлегше, адже це можна зробити за допомогою декупажу. Однак тут вас спіткають деякі труднощі: треба буде обережно розкрутити годинник, а потім, після декорування циферблата, охайно зібрати його!

Подвійний ремінь

4. Подвійний ремінь для годинника. На першому фото до цієї публікації ви вже бачили потрійний ремінець, а у цьому випадку ремінців – два. При чому, один з них – функціональний (тримає циферблат), а інший – суто декоративний (на ньому розміщений пам’ятний надпис).

Плетений ремінець

5. Плетений ремінець для годинника. Для створення такого ремінця вам знадобиться лише шматочок шкіри потрібної довжини і якісна застібка. Шкіряний шматочок варто розрізати уздовж для того, щоб сформувати стрічки, з яких плестиметься косичка. Ну а потім – сплести косичку та закріпити застібку.

Фото з сайтів: ebay.com, aliexpress.com, etsy.com, chilimili.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Думая, что бы подарить маме, подруге или сестре, остановите свой выбор на часах. Вы можете очень быстро купить в интернет магазин женские часы по неплохой цене и сразу подарить их имениннице!

blog comments powered by Disqus