Інфанта Маргарита у Музеї Ханенків

Пятниця, 1 Травня, 2015

Портрет інфанти Маргарити

Музей Ханенків, що у Києві, продовжує дивувати своїми скарбами! Нині звання експонату тижня отримав Портрет інфанти Маргарити Австрійської, виконаний близько 1665 року. Автор роботи – Хуан Батіста Мартінес дель Масо, проте це музейники ставлять під питання. Дочитайте цю публікацію до кінця, і ви дізнаєтеся, де і коли можна побачити цей шедевр живопису, а також унікальні візуалізації стародавніх костюмів!

«Урочиста сіро-рожева сукня інфанти Маргарити Терези Іспанської була пошита з нагоди її заручин з Леопольдом І Австрійським. На знаменитому портреті з колекції Музею Ханенків інфанта зображена по пояс. У рамках проекту «МУЗЕЙ-COUTURE» ви вперше зможете побачити, як вбрання юної принцеси виглядало в цілому», – зазначає Анастасія Мацело, завідуюча відділом західно-європейського мистецтва Музею Ханенків.

За її словами, церемоніальну сукню інфанти, як і сам портрет, оточують численні легенди і майже детективні історії. Зокрема, про те, що саме ця сіро-рожева «гвардаінфанта» зіграла чи не вирішальну роль в атрибуції двох славнозвісних портретів Маргарити Терези – з Музею Прадо та з Музею Ханенків. Походження, назва та сама конструкція такого суто іспанського придворного вбрання і дотепер залишаються загадковими…

Працівники музею запрошують усіх на виставку «МУЗЕЙ-COUTURE», де завдяки анотаціям музейних науковців і дизайнерським моделям можна дізнатися більше про модні тренди минувшини та побачити 3-D реконструкції історичного вбрання від готики до модерну!

Більше дізнатися про костюми та про шедеври європейської колекції музею можна на екскурсії о 12:00. Якщо ви цікавитесь мистецтвом Азії, зайдіть на екскурсію вихідного дня о 15:00. Зверніть увагу, музей відпочиває 1 та 2-го травня! Екскурсії вихідного дня – це бюджетна програма музею, яка дає змогу познайомитись з музейною колекцією всього за 25 грн.

Адреса Музею Ханенків: Київ, вул. Терещенківська, 15 – 17. У першу середу місяця з 10:30 до 14:00 (а це вже скоро – 6 травня!) вхід до музею вільний.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті bonaplus.com.ua/shop/category/ortopedicheskie-podushki ви можете купити найкращі ортопедичні подушки за оптимальними цінами для себе та всієї родини!

blog comments powered by Disqus