Карнавальний костюм тигра: верхня частина

Неділя, 21 Грудня, 2014

Костюм тигра: футболка

Карнавальний костюм для дитячого садочку – головний біль багатьох батьків. Саме тому частина мам закуповує святковий одяг для малят ще влітку, а частина обирає такий дитсадок, в якому можна орендувати вбрання і не «мучитися». Але ми хочемо змінити вашу думку про дитячі свята: готуватися до них весело і цікаво! Ви можете власноруч зшити костюм тигра для хлопчика, навіть якщо не дуже «дружите» зі швейною машинкою. Це – перша частина майстер-класу, тож у цій публікації ми будемо розповідати лише про верхню частину (футболку) костюма тигрика. У наступних уроках ви побачите майстер-клас з пошиття штанців тигра і шапочки тигра.

Щоб зшити карнавальний костюм тигра своїми руками, візьміть 0,5 м трикотажу оранжевого кольору (у нас – тонкий кулір, адже у садочку – душно), небагато рібани (трикотажу для манжетів) сірого кольору, чорний фліс, флізелін, ножиці, нитки, швейну машинку, кравецькі булавки, папір для викрійки.

Дитячий трикотаж

Викрійка верхньої частини костюма тигра

Для карнавального костюма ми використаємо звичайну викрійку лонгсліва (футболки з довгим рукавом), знайдену в Інтернеті. Вже потім ми додамо декоративні елементи, щоб звичайна футболка перетворилася на тигрячу. Цю викрійку можете використати і ви: натисніть на неї, потім збережіть на своєму комп’ютері та збільште до потрібного розміру. Щоб отримати викрійку, розраховану на хлопчика віком 2-3 роки, зробіть так, щоб нижня частина рукава дорівнювала 7 см. Потім роздрукуйте викрійку та виріжте її.

Викрійка: верхня частина костюма тигра

Як зробити карнавальний костюм тигра для хлопчика? Опис пошиття верхньої частини

1. Розкладіть перед собою оранжевий трикотаж так, щоб його канавки розташовувалися вертикально. Складіть тканину вдвічі і покладіть викрійку спинки так, щоб її середина співпадала зі згином тканини. Так само, до згинів, прикладіть і дві інші частини викрійки – перед футболки та рукав.

Прикладіть викрійку

2. Викроїть всі елементи виробу, враховуючи відступи на шви (по 7 мм з усіх боків від викрійки). Не забудьте викроїти два рукава :) Тепер розкладіть перед собою сіру рібану та викроїть овал будь-якого розміру для животика тигра.

Перед і животик тигра

3. Ось така виходить спинка і два складені рукави.

Спинка і рукава

4. Прикладіть до флізеліну сірий овал (животик), обведіть його та викроїть таку саму фігуру. Прикладіть овал з флізеліну до звороту переду та припрасуйте теплою праскою. Флізелін має прилипнути до тканини. Він потрібен тут для ущільнення трикотажу: без цього рівно пришити животик навряд чи вдасться.

Ущільнювач флізелін

5. Тепер покладіть перед виробу перед собою так, об флізелін опинився знизу. До лицьового боку прикладіть животик з сірої рубани, намагаючись розташувати його чітко над фігурою з флізеліну. Зафіксуйте кравецькими булавками, а потім пришийте пунктирним швом за контуром.

Животик тигра

6. Пристрочіть животик на машинці за контуром, використовуючи оранжеві нитки та щільний шов зигзаг.

Аплікація

7. Обробіть нижні краї рукавів: підігніть тканину до зворотного боку та прострочіть. Тут можна або використовувати подвійну голку, або двічі «пройтися» одною голкою.

Манжет

8. Складіть разом перед і спинку виробу так, щоб їхні лицьові сторони опинилися всередині. Плечі прошийте пунктиром. Потім прострочіть плечові лінії швом для трикотажу (він виглядає, як дрібні зубчики).

Плечова лінія

9. Після цього можна приєднати горловину. Її треба викроїти з сірої рібани. Сантиметром поміряйте об’єм горловини на спинці та переді, поділіть це число на 3 та помножте на 2. Число, яке вийде, й буде довжиною горловини. Її ширина залежить від ваших побажань, але у нас це – 3 см. Викроївши смужку горловини, складіть її вдвічі уздовж і запрасуйте праскою. Потім розверніть та зшийте, щоб утворити «бублик», і знову зігніть за згином.

Горловина з рібани

10. Розташуйте на столі перед і спину виробу лицьовою стороною. Прикладіть до вирізу горловину вашу заготовку сірого кольору, рівномірно розподіливши її по лінії вирізу (для цього горловину треба буде трошки розтягувати). Закріпіть кравецькими булавками. Потім прошийте вручну пунктирним швом, вийміть булавки і прострочіть швом для трикотажу.

Приєднання горловини

11. Рукава декоруйте чорними смужками, адже це – карнавальний костюм тигра! Ми зробили це дуже просто: прикладали до рукава чорне полотно, робили строчку на машинці, потім підрізали полотно, щоб на рукаві залишалася лише чорна смужка. І так – поки смужок не стало по 7 на кожному рукаві.

Тигр буде смугастий

12. Прикладіть обидва рукави до відповідних місць основної деталі та зафіксуйте кравецькими булавками.

Приєднання рукава

13. Пройдіться там же пунктирним швом та витягніть булавки. Прострочіть трикотажним швом.

Вийміть булавки

14. На звороті виробу складіть удвічі рукави та боки футболки, зафіксуйте пунктиром.

Рукави та бокова лінія

15. Ну а потім – прострочіть на швейній машинці, використовуючи шов для трикотажу.

Вивернутий рукав

Ось такий карнавальний костюм тигра для хлопчика: верхня частина нагадує звірятко сімейства котячих! Для пошиття цього святкового одягу вам не потрібні рідкісні матеріали чи ексклюзивні інструменти: лише кілька годин – і виріб готовий!

Лонгслів для хлопчика

Футболка тигра для хлопчика

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Выбирайте лучший отель в Кисловодске для отдыха и оздоровления! Время, проведенное в местном кафе, надолго запомнится вам!

Метки:

 • http://made-in-ukraine.info/yak-poshyty-shtantsi-tygra-mayster-klas/ Як пошити штанці тигра? Майстер-клас | Made in Ukraine

  [...] вже знаєте, як пошити верхню частину карнавального костюма тигра для хлопчика. Також ми пропонуємо доповнити костюм [...]

 • http://made-in-ukraine.info/s-novym-godom-otzyv-o-servyse-infunt/ С Новым годом! Отзыв о сервисе Infunt | Made in Ukraine

  [...] нашого Святого Миколая, Діда Мороза (від якого вже у костюмі тигра отримав подарунок в дитсадку) і західного [...]

 • http://made-in-ukraine.info/trykotazhna-pizhama-dlya-khlopchyka-verkh/ Трикотажна піжама для хлопчика: верх | Made in Ukraine

  [...] радимо вам проглянути майстер-клас з пошиття маскарадного костюму для хлопчика, а також весняної шапочки з [...]

 • http://made-in-ukraine.info/trykotazhni-dytyachi-shorty-mayster-klas/ Трикотажні дитячі шорти: майстер-клас | Made in Ukraine

  [...] (інтерлок або кулір пеньє), адже звичайний тонкий кулір поводиться досить примхливо і може зіпсувати вам [...]

blog comments powered by Disqus