Картини про Індію

Понеділок, 13 Травня, 2013

Виставка у Києві

Картина про Індію Юрія Камишного

Схоже, життя у стилі «TraveLEarning» затягнуло не лише простих офісних працівників, а й митців. Нині дуже багато українців можуть похвалитися подорожами Індією, Таїландом або іншими країнами, протягом яких їм вдалося і пізнати культуру екзотичної країни, і заробити гроші. Письменники пишуть у таких подорожах книги, а живописці – полотна, які потім презентують у себе на Батьківщині. Так, з 18 травня по 1 червня у Центрі української культури та мистецтва відбудеться виставка художник Юрія Камишного Барви сонячної Індії.

Якщо ви любите індійське мистецтво та цікавитеся життям в інших країнах, відвідайте виставку картин Юрія Камишного. Тут можна буде побачити 34 картини, які художник написав протягом останніх кількох років під час подорожей Індією.

«Сюжети картин переважно складаються з простих індійських поселень, побутових сцен з життя місцевих жителів, тварин та птахів цієї сонячної країни», – кажуть організатори виставки.

22 травня о 17:00 розпочнеться творча зустріч із художником Юрієм Камишним, упродовж якої художник поділиться з глядачами своїми враженнями від мандрівок.

Адреса Центру української культури і мистецтва: Київ, вул. Хорива, 19-В.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Вам будет нужна раскрутка сайта поиск для популяризации сайта, ведь если сайт не раскручен в поисковой системе – о нем никто не узнает!

blog comments powered by Disqus