Кавові турки з глини Made In Ukraine

Неділя, 17 Травня, 2015

Чорна кавова турка

Хоч ранки і дні стають все тепліші, кавування ніхто не скасовував! Кава – чудовий «піднімач» настрою і «підбадьорювач» №1! :) Звісно, справжні поціновувачі цього ароматного напою надають перевагу живій каві, звареній у турці. Цю спеціальну посудину також варто підбирати з особливою уважністю – так само, як і самі кавові зерна. Давайте подивимося, які кавові турки з глини нам пропонують українські майстри!

1. Чорна кавова турка. Цю неперевершену роботу ми знайшли на Етсі. Її автор – Gogodzy – вказав своїм містом у профілі не лише Івано-Франківськ, а й Станіславів :) Така турка коштує на сайті 13 дол., а виготовлена вона з… глини та молока! Так-так, саме випалення глини, обмоченої у молоці, дає такий чорний відтінок!

Турецька турка для кави

2. Турецька турка для кави. Власне, всі турки – турецькі, про це говорить сама назва посудини. Проте цей витвір зробив український майстер для насолоди українських кавоманів! Червона глина, блакитна глина і, знову ж таки, молоко стали основними «інгредієнтами» виробу. На Етсі цю турку продає WindOffChange з Києва, її ціна – 25 дол.

Турка з дерев’яною ручкою

3. Турка з дерев’яною ручкою. Цю посудинку ми знайшли на сайті оголошень: її, а також інші турки та кавові горнята з глини можна замовити на сторінці майстерні vk.com/groups#/club46330774 Цікаво, що зовсім мало турок мають дерев’яні ручки: частіше за все, глиняний витвір має ручку з такого ж самого матеріалу. Це зумовлене не лише зручністю для майстра (з глиняною ручкою менше мороки), а й попитом кавоманів. Справа в тому, що до ручки з дерева треба більш обережно ставитися, адже її легко обпалити на вогні. Обов’язковим додатком до такої турки має бути розсікач, тож не забудьте купити і його ;)

Чорнодимлена турка

4. Чорнодимлена турка. Чорнодимлена кераміка – це особливий рід глиняних виробів, які можна купити на сайті blackceramics.com. Ось така чорна турка з підставкою коштує 110 грн, і готувати в ній каву можна як на електроплиті, та і на газу.

Турка з червоної глини

5. Турка з червоної глини. Майстер з Харківщини виготовляє дуже гарненькі глиняні вироби: для цього він використовує червону глину, яку можна здобути лише в окремих регіонах нашої держави. Об’єм турки може становити 350-500 мл, а ціна – стартувати від 100 грн. Замовити цю красу можна за телефоном: (063)711-33-69 (його ми взяли з сайту оголошень).

А у вас вже є глиняна кавова турка? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не забудьте купить кофе Lavazza одесса високої якості та насолодитися її неперевершеним смаком в компанії подружок!

blog comments powered by Disqus