Казкове місто у Гідропарку

Понеділок, 25 Червня, 2012

Фестиваль творчості з майстер-класами

Лялька ручної роботи

З 28 червня по 1 липня у столичному Гідропарку відбудеться фестиваль розвитку та позитивної творчості «Казкове місто». Традиційно, цей захід проводять у різних куточках України, а цього разу свято творчості завітає до Києва.

«Казкове місто – це синтез конференції та традиційного фестивалю, розвиваючих програм та культурно-масових заходів, – кажуть про своє дітище організатори фесту. – Розвиваюча програма представлена у вигляді практичних майстер-класів та тренінгів, що проводять відомі майстри».

На території фестивалю можна буде познайомитися з багатьма видами творчості, познайомитися з цікавими людьми та гарно провести час. Водночас, територію фестивалю оголошено вільною від наркотиків та алкоголю, тож на прихильників нездорового способу життя тут не чекають.

Протягом усіх днів фестивалю Казкове місто відбудуться майстер-класи з рукоділля (майстер-класи з лялькарства, гончарства тощо), образотворчого мистецтва, музики, танців, культур різних народів світу, театру, кіно, практичної психології, езотеричних та духовних практик, фотомистецтва, прози і поезії, дитячого розвитку, екології, фізичного розвитку та бойових мистецтв.

Кожен фестивальний день поділятиметься на 4 основні блоки по 2-3 години. Блок – це низка презентацій чи майстер-класів, яких у Казковому місті відбуватиметься по 30-50 одночасно.

Довідки про фестиваль Казкове місто 2012 у Києві – за телефоном (050) 83вісім-07-89.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вам понадобился интернет магазин парфюмерии, смело покупайте там духи киев, ведь парфюмерия туалетная вода это отличный подарок на любой праздник!

blog comments powered by Disqus