Kiev Best Fest 2015

Вівторок, 5 Травня, 2015

Kiev Best Fest 2015

23 та 24 травня у столиці відбудеться цікавий захід – Kiev Best Fest. Його формат поєднає у собі знайомі киянам «родзинки» з інших популярних фестів: рукодільний ярмарок, майстер-класи, фуд-корт з недорогою, але смачною їжею, фотозона для світлин на згадку та різноманітні активності. Розпланувати свої вихідні можна, ще й відвідавши сайт туризма з цікавими статтями про мандрівки. Отже, визначайтеся з планами та рушайте відпочивати!

Kiev Best Fest – це фестиваль, який об’єднує людей, небайдужих до активного відпочинку і нових знайомств; надихає людей до творчості й краси; захід, на якому можна побачити веселих студентів, щасливі сім’ї, закохані пари; фестиваль, на якому на вас чекає ресторанна їжа за цінами вуличної.

«23-24 травня з 12:00 до 19:00 для всіх охочих будуть відкриті всілякі зони, адже територія проведення фестивалю умовно буде поділена на 8 зон:

‪- ‎Charity‬ zone (благодійність)

- ‎Food‬&Restaurant zone (їжа і ресторани)

- ‎Photo‬ zone (фотозона)

- ‎Beauty‬ zone (зона краси)

- ‎Master_Class‬ zone (майстер-класи)

- ‎Game‬ zone (ігри)

- ‎Active‬ zone (активності)

- ‎Hand_made‬ (рукоділля).

Ми, як рукодільний сайт, хочемо особливо наголосити на зоні творчості. Hand_Made – це зона, в якій протягом двох днів працюватиме ярмарок, де кожен гість фесту зможе показати свої унікальні роботи або придбати вподобані вироби! Бонус для любитеів творчості – унікальні майстер-класи від українських майстринь рукоділля!

У рукодільній зоні будуть представлені роботи з фудкорту – те, що учасники приготували своїми руками і продають для миттєвого вживання. А також там буде non_food – те, що учасники виготовили виключно завдяки своїй фантазії, але це неможливо з’їсти.

Фотозона – це зона, в якій можна буде сфотографуватися на тлі бренд-стіни фестивалю, а в результаті – отримати якісні знімки і гарний настрій! Тут на вас чекатимуть тематичні декорації і професійні фотографи. Приходьте разом з друзями та подругами – такі фотошграфії, зазвичай, виходять найбільш веселі!

Зона краси – це зона, де прекрасні дівчата і жінки зможуть зробити собі гарний манікюр, акуратну укладку, отримати поради по експрес-догляду за шкірою обличчя та насолодитися процесом нанесення макіяжу. Тут можна буде не лише отримати поради фахівців, а ще й повністю поміняти свій імідж! Тож, матусі, не забудьте запросити на захід і татусів, щоб вони могли взяти дітлахів на себе і залишити вас у зоні краси ;)

Не пропустіть Kiev Best Fest 2015! 23 травня та 24 травня, ВДНГ (Національний експоцентр України) у Києві!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus