Книжкова виставка до Дня Знань

Пятниця, 20 Липня, 2012

Література та майстер-класи

Вишивка гладдю може бути на виставці

Ще трохи більше місяця, і літо закінчиться: на зміну теплій порі прийде осінь. Тож вже зараз Національний центр ділового та культурного співробітництва Український дім анонсує Книжкову-виставку-ярмарок до Дня Знань. Подія відбудеться з 29 серпня по 1 вересня у Києві.

Основна мета виставки – популяризація української книги серед дітей та молоді, а також об’єднання найкращих книгорозповсюджувачів та відомих видавництв України, кажуть в Українському домі. Детальна програма виставки ще не готова, проте вже зараз відомо, що у межах дійства відбудуться презентації нових книг, автограф-сесії вітчизняних літераторів, конкурси та розваги для дітей, а також майстер-класи народних майстрів, без яких вже не обходиться жоден масштабний захід.

«Традиційно, під час книжкового ярмарку відбудеться збір книг для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України, – кажуть організатори Книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. – Усі охочі зможуть взяти участь у різних розважальних заходах, організованих у рамках Книжкової виставки-ярмарку».

Детальніша інформація про виставку, а також перелік народних промислів, яким вчитимуть відвідувачів, з’явиться ближче до часу проведення події. Ну а поки що можна готуватися до відвідин літературного дійства та рахувати дні до його початку!

Місце проведення виставки: Київ, Український дім (вул. Хрещатик, 2).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вам нужно оборудовать кухню ресторана, вам обязательно понадобится плита промышленная в ресторан по хорошей цене. Заказывайте промышленные плиты в специальном магазине!

blog comments powered by Disqus