Кодекс Межигір’я в музеї

Четвер, 17 Квітня, 2014

Національний художній музей шокує!

Легендарний золотий батон. Фото з сайту argumentua.com

Незабаром у Національному художньому музеї України, що в Києві, покажуть особисті речі Сталіна і книгу «Як керувати імперією». Ці скарби (та багато інших!) були знайдені у колишньому маєтку Януковича у Межигір’ї. Називатиметься виставка «Кодекс Межигір’я». Вона розпочне діяти 26 квітня і триватиме аж до 27 липня.

В експозиції будуть представлені найпікантніші і сенсаційні подарунки від «вельмож» – підлеглих Віктора Януковича. Серед подарункових раритетів навіть особисті предмети Йосипа Сталіна, передає Цензор.НЕТ з посиланням на zn.ua.

Ще на початку березня музейні працівники отримали цілий арсенал артефактів Межигір’я. І послідовно скрупульозно готували виставку, до якої, безсумнівно, буде прикута велика увага. Це особисті подарунки Віктору Федоровичу від різних людей.

Відвідувачі побачать, що дарував екс-президенту Віктор Пшонка – це безцінна ваза з дивовижним розписом. Віктор Ющенко дарував своєму колезі унікальні видання поеми Тараса Шевченка «Гайдамаки», яку, за деякими відомостями, Віктор Федорович читав на ніч. Колишній глава КМДА Володимир Макеєнко підніс патрону свого часу вишуканий срібний посуд для ікри, вага цього виробу – більше кілограма. Будуть в експозиції також вироби Фаберже, французькі годинники XVIII століття і багато іншого.

Як повідомили в Національному художньому музеї, народу буде представлена і особлива гордість персональної бібліотеки Януковича – це книга «Як керувати імперією». Є в арсеналі подарунків і одна особиста сувенірна річ, яка раніше належала Йосипу Сталіну, але згодом її перекупили і подарували українському екс-президенту.

Між іншим, кураторами експозиції будуть Аліса Ложкіна та Олександр Ройбурд – той самий відомий художник, який перший на весь світ спростував пропагандистський «пунктик» про антисемітизм на Майдані. «Не питайте нас про золотий батон, – заздалегідь просять відвідувачів виставки куратори. – Ми не знаємо, де він. Але його дух продовжує бентежити публіку – як і дух того, в чиєму домі його знайшли».

Адреса Художнього музею: Київ, вул. Грушевського, 6. Телефон для довідок: 278-13-57. Музей працює у середу, четвер та неділю з 10:00 до 18:00, у п’ятницю з 12:00 до 20:00, у суботу з 11:00 до 19:00, а понеділок і вівторок – вихідні дні.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А для справжніх поціновувачів мистецтва існують ювелірні сережки зі срібла українського виробництва високої якості. Купуйте сережки та прикрашайте себе!

blog comments powered by Disqus