Кохання у народному мистецтві

Вівторок, 20 Серпня, 2013

Виставка у Музеї Гончара

Картина Т. Коваль "Місяць на небі", 2002 р.

Столичні музеї приготували дуже цікаві експозиції для тих, хто у розпал сезону відпусток нікуди не поїхав і залишився у Києві. Одна з таких експозицій – «А ми, серце, кохаймося…», відвідати яку можна у Музеї Івана Гончара до 29 вересня. Тут можна буде оцінити витвори народного мистецтва на тему кохання. Виставка вже діє, тож завітайте до музею!

«Кохання – це одвічний пошук рідної душі, своєї половинки, без якої немає повноти і радості буття, – кажуть у Музеї Гончара. – В яких би достатках не жила людина, але без святого почуття любові і взаємності не має вона щастя. Особливо проблема кохання постає у сучасному суспільстві, де відбувається стрімка й безцеремонна підміна традиційних ідеалів і правдивих цінностей глобалізованими стандартами здебільшого вульгарно-прагматичного гатунку, де всіляко культивується поклоніння «золотому тільцю».

На виставці «А ми, серце, кохаймося…» вам покажуть найкращі взірці народного малярства та вишивки, присвячені темі кохання. Проглядаючи експозицію, можна буде подумати про те, яке ж воно – кохання по-українськи, що відрізняє нас з-поміж інших народів, як українці впродовж віків сповідували Любов.

Приходьте до Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» та пориньте в атмосферу високих почуттів! Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 19. Вхід до музею коштує 15 грн, а для пенсіонерів та дітей – 3 грн. Виставка відкрита для відвідувачів щодня, окрім понеділка та останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30. Довідки – за телефонами: (044) 288-92-68, 280-52-10.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Уникальный сувенир – это Фотомозаика на заказ с вашим изображением. Закажите фотомозаику – портрет, состоящий из цветов, бабочек или даже котиков!

blog comments powered by Disqus