Кольє косичкою із бісеру

Середа, 29 Жовтня, 2014

Кольє з бісеру

Прикраси з бісеру – чарівні, гарні,насичені та різнобарвні. Саме тому їх полюбляють наші модниці: бісерні аксесуари можна вдягнути і на особливу подію, і на щодень. Сьогодні пропонуємо рукодільницям створити один з таких гарненьких аксесуарів – кольє косичкою. Ця прикраса стане чудовим доповненням до повсякденного та національного одягу. Для виготовлення такої прикраси вам не потрібно бути супер-майстром з бісероплетіння і вміти виплітати чудернацькі джгути. Кольє косичка зробити дуже просто, ось дивіться!

Кольє з бісеру: які знадобляться матеріали і інструменти?

Для роботи необхідні волосінь (іншими словами, звичайна прозора жилка) чи бісерна нитка, грам 30 чеського бісеру (про підбір бісеру прочитайте тут), голка, фурнітура та круглогубці. Також для зручності роботи можете використати защіпку чи прищепку – це знадобиться для фіксування кінчиків плетива.

Бісер

Як зробити кольє косичку з бісеру? Опис роботи

1. Розпочинаємо роботу із закріплення першої бісеринки та нанизування бісеру на 1 нитку – близько півтора метри завдовжки (головне щоб довжина ділилась на 3).

Нитка з бісером

2. Тепер розділяємо набрану нитку на 3 частини (тут зверніть увагу на те, щоб бісеринки на початку і закінченні були закріплені міцно).

Розподіл нитки

3. Далі справа вже за самим плетінням косички. Ми закріпили кінці виробу защіпкою для волосся.

Косичка з бісеру

4. Тепер треба зав’язувати косичку на кінці та прикріпити фурнітури.

Кольє косичка з бісеру готове! Таким самим чином ви можете зробити ширше кольє, як наприклад на цьому зображенні. Різниця із червоним кольє полягає у більшій кількості ниток, нанизаних бісером.

Прикраса з бісеру

Успіху Вам!

Автор майстер-класу – Яна Петрига.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Подивіться, який гарний одяг пропонує на сайті http://style-nika.ua/ український виробник! Здебільшого, моделі розраховані на діловий дрес-код, тож одяг підійде офісним працівникам!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/yak-obv%e2%80%99yazaty-busynu-namystynu-biserom-mayster-klas/ Як обв’язати бусину (намистину) бісером? Майстер-клас | Made in Ukraine

    [...] свої вміння на нашому сайті: вона пропонувала зробити кольє з бісеру, сплести патріотичні браслети та багато інших [...]

blog comments powered by Disqus