Конкурс дитячого малюнку

Пятниця, 11 Листопада, 2011

Вишивка = якість

Найсмачніша каша - українська, наша. Шкурат Наталія, 16 років. Тернопільщина.

Державний конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» цьогоріч відбувся вже увосьме. Свої малюнки на тему якісного життя до оргкомітету надіслали більш як п’ять тисяч дітей з усіх регіонів України, розповідають організатори – представники Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів. Найкращі роботи юних художників розвісили в Українському домі – вони заповнили цілу виставкову залу. Цікаво, що на більшості малюнків діти зобразили вишивку, як ознаку високої якості та користі.

Переможцями цьогорічного конкурсу виявилися двадцять сім маленьких творців. Їхні малюнки розділили за трьома номінаціями («Ми – архітектори якісного світу», «Я пізнаю якісну продукцію» та «Кращий плакат на споживчу тематику») та віковими категоріями (5 – 8 років, 9 – 12 років та 13 – 17 років).

Робота Іллі Азарова, 9 років. Харківська обл.

Порівняно з конкурсними роботами минулих років, роботи-2011 відрізнилися сміливішою рекламою. Діти залюбки рекламували на своїх «полотнах» виробників соків, газованих напоїв, курятини та навіть складали про них вірші.

Моя Україна. Алла Мачулко, 11 років. Одещина.

Але не все так погано – окрім набридливої реклами, у творчі голови маленьких художників відбилися ще й українські традиції. Принаймні, діти намагалися зобразити народне мистецтво (вишиті рушники, вишиванки, глиняний посуд) на противагу «безликим» неякісним товарам.

Натуральний мед - корисний і цілющий. Ганна Качковська, 11 років. Дніпропетровська обл.

Намальованою вишивкою прикрасили все: рушники під продуктами харчування, вбрання господинь, які готують їжу з якісних продуктів… У вишиванки увібрали навіть звірів! За допомогою національного вбрання художники відзначили доброту персонажів та їхню любов до правильного харчування :)

Малюнок Дмитра Сича, 9 років. Київщина.

У саду у їжачка без нітратів яблучка. Юлія Домбровська, 8 років. Хмельницька обл.

ГМО – без сумнівів, нова популярна тема для дитячих малюнків :)

Їжа без ГМО - наше майбутнє. Олена Колтокова, 14 років. Луганська обл.

Частину малюнків діти присвятили проблемам довкілля, тож екологію вони міцно пов’язують із якістю життя. Про екологічні проблеми у Карпатах знають краще за інших: повінь просочилася навіть на дитячий малюнок.

Збережемо довкілля сьогодні. Лоліта Пюревич, 8 років. Івано-Франківщина.

Окрім вишивки, на конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» прийшли й роботи про гончарство. Тож натуральний глиняний посуд також асоціюється у дітей із якістю.

Не боги горщики ліплять - ми створюємо прекрасне у цьому світі. Дар'я Соколенко, 17 років. Черкащина.

Глиняний посуд - найчистіший, найгарніший, найякісніший. Богдана Бобро, 15 років. Чернігівська обл.

Непогану рекламу отримали й виробники житомирських шкарпеток ;) Сумна гусінь тепер знатиме, що китайські шкарпетки купувати не варто :)

Я - за вітчизняного виробника. Олена Шевченко, 12 років. Миколаївська область.

Вернісаж дитячих малюнків відбувалася в Українському домі у рамках виставки «100 кращих товарів», тож одразу після перегляду дитячих творів можна було перейти до дегустації якісних продуктів. Ну а всюдисущий Made In Ukraine знайшов на виставці українського виробника м’яких іграшок ;) Тож найближчим часом читайте на сайті матеріал про пошиття іграшок в Україні!

***

Якщо ви хочете побувати у Тернополі – купіть квиток на поїзд та подбайте про бронювання житла, адже готелі Тернополя чекають на вас!

Метки:

 • danirra

  Такі малюнки цікаві! Про мед сподобалося і їжачка.

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  а мій улюблений малюнок тут – про житомирські шкарпетки))) діти такі безпосередні :) ))

 • http://made-in-ukraine.info/lektsiya-pro-ukrayinskyy-kostyum/ Лекція про український костюм | Made in Ukraine

  [...] – з виставки дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному [...]

 • http://made-in-ukraine.info/dyvo-z-pisku/ Диво з піску | Made in Ukraine

  [...] «День творения» відбуваються майстер-класи з малювання, ліплення, віражного живопису, декупажу, пошиття [...]

blog comments powered by Disqus